FP BTR Sene Sonu neler yapmalı?

Kodla Büyü

dokmeefrail

Süper Üye
Süper Üye
Bilişim teknolojileri rehber öğretmenleri sene sonunda neler yapmalı neleri teslim etmelidir?

Ben birşey teslim almadım. Sene boyunca yazdığım aylık raporlarım var. Onun dışında sınıf içi uygulama formlarım var. Bunları da dosyada saklıyorum zaten(Mdr Yrd Odasında). Dolayısıyla teslim edeceğim birşeyim yok :lol:

Hiçbir şey teslim etmene gerek yok. Okul zamanında işini hakkıyla yaptıysan kağıt mağıt ıvır zıvır boş işler salla

itsmoda' Alıntı:
Hiçbir şey teslim etmene gerek yok. Okul zamanında işini hakkıyla yaptıysan kağıt mağıt ıvır zıvır boş işler salla

Hocam sen ağzınla kuş tuttun varsay.
Okula biri geldi bu ne iş yapıyor dedi.
Sen dedinki ağzımla kuş tutuyorum.
Raporu var mı diyecek.
Sen yok onlar boş iş diyeceksin.
O da ben nerden biliyim senin kuş tuttuğunu diyecek...

Ama sen bütün sene yattın ve gereksiz evrakları zamanında hazırladıysan kimse sana kuş muş sormayacak. Aferin işini yapmış diyecekler...

Tabi burda önemli olan dışardan birine iş yapıyor gibi görünmek de değil. Yaptığın işi resmi dille anlatmak. Malum devletin resmi dili yazıdır...

erkna' Alıntı:
itsmoda' Alıntı:

Hocam sen ağzınla kuş tuttun varsay.
Okula biri geldi bu ne iş yapıyor dedi.
Sen dedinki ağzımla kuş tutuyorum.
Raporu var mı diyecek.
Sen yok onlar boş iş diyeceksin.
O da ben nerden biliyim senin kuş tuttuğunu diyecek...

Ama sen bütün sene yattın ve gereksiz evrakları zamanında hazırladıysan kimse sana kuş muş sormayacak. Aferin işini yapmış diyecekler...

Tabi burda önemli olan dışardan birine iş yapıyor gibi görünmek de değil. Yaptığın işi resmi dille anlatmak. Malum devletin resmi dili yazıdır...

Doğru söz..

itsmoda' Alıntı:

Ben de öyle hiç bir evrak-kürek yapmadım. :+1:

öğretmenlere verdiğim eğitimlerle ilgili kendim oluşturup öğretmenlere imzalattığım form. sınıf içi rehberlik formu. dönem başında hazırlayıp idareye verdiğim çalışma planımın bir örneği.

Geri