FP-BTR görevlendirme bitiş 30 haziran olanlar ?

Kodla Büyü

elitbote

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Görevlendirme yazısında mebbise işli olan FP-BTR görevlendirme bitiş 30 haziran 2017. Ama aktif ders 9 Haziran'da bitti.
Anladığım kadarıyla seminer dönemi bize 18 saat yazılamaz, ve gorevlendirmemizin 9 unda bitmesi gerek (Habib ocak Fp-Btr sıkça sorulan sorular)..

Sizlerde uygulama nasıl arkadaşlar?

hocam görevlendirmeler 6 aylık olduğu için bitişi 30 haziran olarak yazabilirler.ama görevlendirmemizin bitişi son ders zili yani 9 hazirandır.

Olur mu beyler. 30 Haziran yazıyorsa 30 Haziran dır. Ben bu zamana kadar görevlendirmem Haziran sonu yazdıysa denilen tarihe kadar 18 saat ekdersimi aldım. Almamız da gerekir. Pazartesi günü Yusuf Tekin uzaktan konferans yapacak. Kim yapıyor hazırlığı yine biz. Görevlendirmeyi yapanlar bunu bildikleri için özellikle Haziran ın son gününe kadar görevlendirme çıkarıyorlar.

Hocam lütfen şu yeğitek'in son görevlendirme esasları yazısını bir kez okuyun. Bir Btr böyle saçma sapan cevabı belli sorularda konu açmıyor mu uyuz oluyorum. Madem btr olarak görev yapıyoruz ve Btr dediğimiz şeyi Yeğitek yazısı ile görevlendiriyorlar. O yazıyı su gibi içeceksin. Böyle sorular sormayacaksın.

Yegitek yazısında şöyle der; görevlendirme sadece eğitim öğretim günlerinde yapılır, yaz ve sömestr tatillerinde görevlendirme yapılamaz.

ernestososa' Alıntı:
Yegitek yazısında şöyle der; görevlendirme sadece eğitim öğretim günlerinde yapılır, yaz ve sömestr tatillerinde görevlendirme yapılamaz.

O halde, ' seminer dönemi eğitim öğretim günleri olarak sayılır mı? " sorusunun cevabı konunun da cevabı olacak.

ernestososa' Alıntı:
Hocam lütfen şu yeğitek'in son görevlendirme esasları yazısını bir kez okuyun. Bir Btr böyle saçma sapan cevabı belli sorularda konu açmıyor mu uyuz oluyorum. Madem btr olarak görev yapıyoruz ve Btr dediğimiz şeyi Yeğitek yazısı ile görevlendiriyorlar. O yazıyı su gibi içeceksin. Böyle sorular sormayacaksın.

sakin ol şampiyon ...Haklısın ama görevlendirme olurunu valilik verdiği için ona giden üst yazıda yazan tarih geçerlidir. örneğin geçen sene 30 haziran iken bu sene 9 hazirandı bizim burada... kal sağlıcakla :++:

Sayın Hocalarım,

Valilik olurunda her ne kadar 30 haziran yazıyor olsa da Yeğitek'in yazısı nettir ve 09 haziranda bitmektedir. Bu tarihten sonra ödenen ücretler için kamu zararı çıkar.

Buna rağmen İl MEM'lerin görevlendirme olurlarını 30 haziran olarak almalarını anlamıyorum.

Geri