FP- BTR Görevlendirme (2017-2018 2.DÖNEM) ???

Kodla Büyü

SeA_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bugün okulumuza görevlendirme yazısı geldi. (İstanbul)

7.02.2018- 15.06.2018 tarihleri arasında yazıyor.

Normalde okulun başladığı gün başlar bittiğinde biterdi,

Okul 5 Şubat'ta başladı
8 Haziran'da bitiyor.

15 Haziran Ramazan Bayramı 1.günü

8 Haziran'dan sonra Seminerleri muhtemelen herkes kendi ilinde alacak, bu durumda biz okulda mı kalacağız?

Bir yanlışlık mı söz konusu özellikle mi yapıldı, diğer llerde durum nedir?

Aynen. Sene başından iki günümüzü yediler. Aradaki farkı sene sonunda fazla çalıştırarak verecekler(!) galiba.

Arkadaşlar bugün okulumuza görevlendirme yazısı geldi. (İstanbul)

7.02.2018- 15.06.2018 tarihleri arasında yazıyor.

Normalde okulun başladığı gün başlar bittiğinde biterdi,

Okul 5 Şubat'ta başladı
8 Haziran'da bitiyor.

15 Haziran Ramazan Bayramı 1.günü

8 Haziran'dan sonra Seminerleri muhtemelen herkes kendi ilinde alacak, bu durumda biz okulda mı kalacağız?

Bir yanlışlık mı söz konusu özellikle mi yapıldı, diğer llerde durum nedir?

hocam sizin hangi il İstanbulda aynısı oldu. 7 sinde başlıyor.

aynen oyle 2 günümüzü yediler bu görevlendirme işleri iyice can sıkmaya başladı

2 gündense 15 hazirana kadar olması daha sıkıntı olacak sanki.

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü
13507730 sayı ve 30.12.2015 tarihli yazının 10 ve 11.maddesine göre 08.06.2018 tarihinde biter. Eğer ayın son gününe kadar ücret yazarlarsa ileride fazla yazılan ücret faizi ile birlikte alınabilir.

10. Görevlendirilen öğretmenlere Fatih Projesi BT rehberliği görevi olduğu günler eğitim öğretim saatleri içinde için Ek-1’de belirtilen görevlerin dışında nöbet görevi dahil başka bir görev verilmeyecektir. Görevlendirilen öğretmenler eğitim öğretim saatleri dışında mevzuatı doğrultusunda belletmenlik vb. görevleri yapabileceklerdir.
11. Fatih Projesi BT Rehberliği görevi valilik onayı ile her yıl I. ve II. öğretim dönemi olmak üzere yılda iki kez yapılacaktır. Yarıyıl ve yaz tatillerinde görevlendirme yapılmayacaktır. Fatih Projesi BT Rehberliği görevi eğitim öğretimin yapıldığı saatlerde yapılacak, her bir devre için (Sabah-Öğle) ayrı öğretmen görevlendirilebilecektir. Đki öğretmen görevlendirilememesi durumunda görevlendirme tek bir devreye yapılacaktır. Normal eğitim yapan okullarda 1 (bir), ikili eğitim yapan okullarda en fazla 2 (iki) öğretmen görevlendirilecektir. 2 (iki) öğretmen görevlendirilen okullarda, haftalık ders çizelgesi aynı ders saatinde birden fazla öğretmene Fatih Projesi BT Rehberliği görevi verilmeyecek şekilde hazırlanacaktır

hocam ANKARA için 12.02.2018 - 29.06.2018 görevlendirme yazısı kordinatörümüzün söylediği 29 una kadar çalışırsanız aynı şekilde 18 ek alırsınız diye valilikler görevlendirmeleri hazırlarken okulun 08.06 bittiğini bilerek yaptılar ama sonuç ne olur bilemiyorum

Arkadaşlar Trabzon'da 8 haziran yazıyor. Hatta ben 1 haziran 2018 cuma gününün ek dersini bile mayıs ek dersiyle hafta bütünlüğü bozulmasın diye 7 haziranda yatan mayıs ayı ek dersinde aldım.

Geri