Fotoğrafın kalitesini bozmadan küçültmek

Kodla Büyü

y_gnl

Aktif Üye
Arkadaşlar,
Fotoğrafların kalitesini bozmadan topluca küçültebileceğim bir program arıyorum..Önerileriniz var mıdır?

fireworks programı ile yapabilirsiniz. Burada nasıl yapılacağını yazmıştım daha önce.
siz sadece farklı olarak export seçiliyken aşağıdaki settings bölümünden resmin görüntü kalitesini %100 yapacaksınız.
birde scale>scale to size diyerek resimlerinizin yeni boyutlarını seçeceksiniz. böylece hepsi aynı boyuta küçülmüş olacak. kolay gelsin.

acdsee hocam fotoğraflarla ilgili her işini halleder kolayca coklu boyutlandırma için ideal .

toplu halde küçültme yapmak istiyorsan photoshopu öneririm hocam. image processor özelliği sayesinde aynı anda yüzlerce fotoğrafın boyutunu küçültebilirsin. hemde kalitesini kendin ayarlayarak :)

guiltyy' Alıntı:
toplu halde küçültme yapmak istiyorsan photoshopu öneririm hocam. image processor özelliği sayesinde aynı anda yüzlerce fotoğrafın boyutunu küçültebilirsin. hemde kalitesini kendin ayarlayarak :)
Katılıyorum. :)

seygazi' Alıntı:
Batch image resizer var ama demosu 6 resim küçültüyor

batch image resizer ben de kullanıyorum çok güzel bir program buyurun portable

Ekli dosyalar

• _Portable Batch Image Resizer 2.86.rar
    473.6 KB · Görüntüleme: 1,986
Daha önce farklı bir yöntemle yapmıştım ama batch image resizer gerçekten başarılı. tşklr.

Eski bir konu ancak paylaşmak istedim.
Photoscape programını kesinlikle tavsiye ederim. Fotoğraf ile ilgili işlemleri sade ve pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

İndirme linki:
http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

6558452691_6e437116f8_z.jpg

Geri