Forumun delikanlıları gömlek alırken neye dikkat ediyorsunuz

Kodla Büyü
sıcak yerdeyseniz ütüye bakmayıp pamuk alacaksınız başka çare yok. hataydayım şu tarih olmuş hala terliyoruz, bugün derste dayanamadım kravatımı çıkardım. naylon ggömlek olsa dayanamaz, sıcaktan bayılırsın. Kiğılının gömleklerinin kesimi daha klasik pek güzel oturmuyor insanın üstüne, damat kesim yönünden iyi ama fiyatlar uçuyor. bu hafta sonu imzadan aldım 2 tane. indirim varmış 42ye geldi. ilk defa aldım imzadan bakalım nasıl çıkacak?

Dar kesim DiCotto gömlek kullanıyorum. Bir seferde çok güzel ütüleniyor, ütüsü kolay kolay bozulmuyor, ipeksi kumaşı var. Çok memnunum. Yeni gömlek alacağım zaman hep o markayı alıyorum. (Düz renkler, diğerlerini bilmiyorum.)

mriza' Alıntı:
sıcak yerdeyseniz ütüye bakmayıp pamuk alacaksınız başka çare yok. hataydayım şu tarih olmuş hala terliyoruz, bugün derste dayanamadım kravatımı çıkardım. naylon ggömlek olsa dayanamaz, sıcaktan bayılırsın. Kiğılının gömleklerinin kesimi daha klasik pek güzel oturmuyor insanın üstüne, damat kesim yönünden iyi ama fiyatlar uçuyor. bu hafta sonu imzadan aldım 2 tane. indirim varmış 42ye geldi. ilk defa aldım imzadan bakalım nasıl çıkacak?

imzanın gömlekleri iyidir hocam.Avm den mi aldınız? yoksa iskenderun yolundaki magazasından mı?

hade gömlekçi geldi !
bu arada kampanyaları paylaşalım arkadaşlar . . .

Geri