Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Forumun delikanlıları gömlek alırken neye dikkat ediyorsunuz

Konu, 'Her Telden' kısmında serkanaytekin tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. serkanaytekin

serkanaytekin Süper Üye Süper Üye

Arkadaşlar uzun kollu mevsimlik gömlek almayı düşünüyorum, kışlık gömlek düşünmüyorum, üstüne ve içine bir şeyler giydiğim için mevsimlik olabilir. Kiloluyum maalesef (100 kg) ama boyluyum aynı zamanda (1.90 gibi) Gömlek alan kilolu arkadaşlar nelere dikkat ediyorlar, kolay ütü tutsun ve üzerimden kaymasın istiyorum gömlek.

Önerilerinizi bekliyorum, bu arada kampanyalı mağazalar varsa yazarsanız sevinirim, Aydın dayım

2. cilekes_ogrt

cilekes_ogrt Seçkin Üye Seçkin Üye

maşallahın var ağır sikletsin :) bady'e gitsen ne vücut olur sende ondan sonra istediğini giy yakışır bence :++:

3. kade38

kade38 Seçkin Üye Seçkin Üye

:++:

4. kade38

kade38 Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam kalitesine dikkat et. ben sabri özel ve ds damat almaya çalışıyorum gömlek alacaksam. kampanyalara odaklanıyoruz :oops:

5. Merhoom

Merhoom Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam ben "piserro" gömeleklerini çok beğeniyorum bulursan bu markadan al derim. Diğer tercih ise "Sarar interview" marka olabilir. Ama bu markalar fit vücut için veya az biraz kilolular için olabilir. Sana nasıl gider bilmiyorum.

6. Diyavol

Diyavol Seçkin Üye Seçkin Üye

Kiğılı almayın derim. Duffy, Ds Damat, Sarar tercih edilebilir.

7. nosTRa

nosTRa Süper Üye Süper Üye

eğer boyun kısmınız daha kalın veya kollarınız normalden biraz daha uzun ise yani standart gömlek size tam uymuyor örneğin gömleğin yakasını kapatamıyorsanız; Süvarinin innavative serisi gömleklerini öneririm

8. usare

usare Seçkin Üye Seçkin Üye

Alışveriş zamanı mı geldi. Forumda takımlar gömlekler havada uçuşuyor :idea: :scared:

9. mc63

mc63 Site Gezgini

internetten morhipoda çoğu zaman altınyıldız gömlek oluyor oradan alıyorum ben fiyat da uygun kalite de iyi artık nerdeyse tüm alışverişlerimi internet üzerinden yapıyorum dostlar :wink:

10. bilkimya

bilkimya Site Gezgini

Hocam kolay ütü tutsun diyorsan hafif naylon karışımlı alman lazım %100 pamuklu kumaşlarda ütü çok büyük dert...

11. beyazgolge

beyazgolge Süper Üye Süper Üye

ben siyah ve kol düğmeli gömlekleri çok seviyorum. birçok markadan siyah gömlek aldım ama diğer renkler kadar dayanıklı olmadılar bişekilde renk değişimi oluyor

12. Kara Kule 61

Kara Kule 61 Seçkin Üye Seçkin Üye

benimde boyum uzun (192) ama kilom normal sayılabilir (85 )
    İnternetten gömlek tevsiye etmem çünkü ne kadar aldıysam üzerime oldular ama rahat edemedim.
    Bu yüzden normal konfeksiyonlarda satılan kaliteli ve klasik kesim gömlekleri tercih ediyorum.Bu tür gömleklerle rahat edebiliyorum.(50-60 tl)
    Tavsiye ederim.

13. kaybil

kaybil Süper Üye Süper Üye

hocam sana kığılı gider hepsi battal boy mübarek dar gömlek yok :D

14. serkanaytekin

serkanaytekin Süper Üye Süper Üye

Hocam hiç deme, hanımda çok dertli benden, oda spora yazıl diyor ama bilmiyorum ki ne yapsam, biraz tembelim galiba :sleep:

Şu süvari , sarar , pierre cardin, bir ton mağaza gezdim, kampanyalı gömleklerini göremedim arkadaş, ya bana denk gelmiyor yada bedenleri çok dar, 80-90 tl de bir gömleğe vermeye kıyamıyorum açıkçası. Kumaş olarak ne önerirsiniz? viskon ?, pamuk????

15. mc63

mc63 Site Gezgini

altınyıldız aldım ben netten işte 29.99 idi aldım orada mankenin ölçüleriyle kendinizinkini kıyaslarsanız uygun bedeni bulabilirsiniz.

tamamen size kalmış şahsen uyduruk bi gömleğe 30 tl vereceğime altınyıldız 30 tlye alırım bu bana daha uygun geliyor ama herkesin düşüncesi farklı bazı arkadaşlar netten almıyorlar ama belli bişey var online alışveriş mağazaları daha ucuz bu bi gerçek

16. denizlerb

denizlerb Süper Üye Süper Üye

25 tl yi geçmemesine ve çoğunluğu naylon olmamasına dikkat ediyorum.

17. bilgisayarmax

bilgisayarmax Seçkin Üye Seçkin Üye

eşimden tecrübe ile biliyorum.kığılının gömlekleri çok zor ütüleniyor.süvariden alıyoruz biz genelde 3 tanesi 69,99 tl :p

18. subversaa

subversaa Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam morhipo'ya geldi birkaç kere, ama 100% pamuk idi genellikle. Zor ütülenmesinden dolayı vazgeçmiştim. Sizin aldıklarınız nasıl?

Slim fit-Klasik fit olup olmadığı da yazmıyor. Nereden almıştınız ve kalıbı nasıldı acaba?

19. toprak60

toprak60 Seçkin Üye Seçkin Üye

katılıyorum
    zamanında kiğılı dan %100 pamuk 3 gömlek almıştım. giyince gömleğin pamuk olduğunu hissediyorsunuz ve terletmiyor ama ütü konusunda sıkıntı oluyor. o yüzden artık gömlek alırken %70 pamuk %30 polyester(nasıl yazılıyor bilmiyorum) olmasına dikkat ediyorum. Ütüsü daha rahat oluyormuş...

20. yuca

yuca Seçkin Üye Seçkin Üye

babanızım terzisi varsa ona diktirin bence. 1-2 denemeden sonra terzi çözüyor sizi ondan sonra tadından giyemezsin :)

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal