Forum Tanışma Kaynaşma

Kodla Büyü
bende bıraz lazlık var galıba hıc karadenız bolgesıne gıtmemıs olmama ragmen ya baslıkta tanısalım denmıs kendını ılk arkadas tanıtmıs ama Allah var herkez kaynasmıs :)=

ben fatih hatay/belende yasıyorum Devrık lıderım okulumda bt sınıfı yok artık avutmak ıcın mudur vekılı yaptılar kendıme kalacak barınacak okul arıyorum ve hala gulebılıyorum halıme :)=

evlıyım 25 aylık (eskıden yas sayıyorduk bakan saolsun ay sayar olduk ) bır oglum var (adı ıbo adam bızı babası degıl CANI olarak bılıyor kerata babanın neyısın dendıgınde CANI dıyor yerım ben onu )

Buzkırıcının aksıne bende 2007 den berı buradayım (o da cook eskılerden ama ıkıncı accontu buzkırıcı ) son ıkı aydır forumu okumak sıkıyor benı özellıkle ramazanda cunku baslıklar bıle kurcalanmadan konular acılıyor ve her baktıgım haber aynı yere cıkıyordu ama dayanamayıp bende yorum yapıyordum ne ayaksam baska bısey gelmedı aklıma

BANA OKUL BULUN Kız Meslege gıtmek ıstemıyorum 7-8 yıldır cocuklar kızım Canım dıye hıtap etmeye alıstım Adım Sapığa cıkar dıye 2 atamadır yazmıyordum ama kacıs yok galıba

istanbul-arnavutköyde bilişim teknolojileri öğretmeniyim..yaşlıyım..hastayım..bitkinim..ama saçma bir mutluluk vardır herzaman yüzümde...herkese gerçekleşebilecek umutlar dilerim..

ref02ref' Alıntı:
merhaba arkadaşlar ben Nurefşan siteyi uzun süredir takip ediyorum ama üyeliğim yeni, teşekkür ederim bu sitenin paylaşımlarından çok faydalandım emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim, şimdi ben de aktif olmak ve paylaşımda bulunmak istiyorum, görüşmek dileğiyle
nurefşan senden 2. yıl önce mezun oldum inönü 2008 :D

8-1 im,bitefo,btr bundan sonra ne olacağım meçhul bi vaziyetteyim,kayısıkentte yaşıyor ve çalışıyorum,beydağının zirvesinden şehre hergün tepeden bakıp çayımı bi güzel yudumluyorum :D

Hakan AVLUKYARI BURSA kestel Ş.P.İsmail Özbek Ortaokulunda Bilişim Teknolojileri Öğretmeniyim. Aslen Osmaniye ili Kadirli ilçesindenim. Evli ve 2 çocuk sahibiyim. Bursa ya tayin istemeyi düşünen arkadaşlara yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

ben de halk eğitim öğretmeniyim 8/3 teknik öğretmen Karaman merkez. bazı arkadaşlar gibi ben de yalnızım :( :(

6/1 im. Teknik amelelikten bunaldigim için ikinci üniversite okuyorum. iki çocuğum var. Bu forumu seviyorum. Iyiki varsın bbnet :)

Karstayım ! bi nişanlım bide kaynanam var :) bu yıl tüüüm norm fazlası eş durumu ve bilmem nelere inat alacam valizimi il dışı tayinlrinde samsundan katılcam inşaallah aranıza. 7-ye 1 im ama özlük şube halaa inat ediyo :) bekletiyo 8 -3 te :)

doğduğum yer Sakarya
doyduğum yer Balıkesir
1 hanımım 2 de kızım var.(dolayısıyla saçım az)
herkese selamlar...

aydınlıyım izmirden katılıyorum ..e bordro 7-1 aslı 8-3 olmalıydı. :mrgreen: bekarlığa devam.. anadolu lisesinde bt rehber öğretmenliğe devam. :p izmirlilier nerdesiniz? 8)

Gecen sene kusadasına semınere gıtmıstım. Full bilişimci. Herkes genc yasta sacları dokmus. Gözlüklü. nolcek bu halımız :)

balıkesir üni mezunuyum .2006 da göreve başladım 7 senedir yok diyen arkadaşlara duyurulur bursada görev yapıyorum 7 yıldır. iyi bir okulum 32 bilgisayarım akıllı çocuklarım var ders zorunlu olduğu içinde çokk mutluyum

2,5 yıllık öğretmenim,
Trabzonluyum ama Rize'deyim.
Ders zorunlu oldu diye sevinirken,
Norm fazlası göründüm kontenjan mebden...

Ben de böyle kafiye olsun diye çok nadir şiirler yazan bir öğretmenim...

7 senedir bu foruma üyeyim.iyi mi oldu, kotu mu oldu ne bilem :mrgreen: (son cumleyi yoneticilere ithaf ediyorum :) )

tuncay_tuncez' Alıntı:
7 senedir bu foruma üyeyim.iyi mi oldu, kotu mu oldu ne bilem :mrgreen: (son cumleyi yoneticilere ithaf ediyorum :) )
konuyu zıplatayım :) meslektede forumdada 6. yılım 8in 3 ü oldum zaman ne kadar hızlı geçiyor

görevde beşinci yıl bende yaşlandığımı fark ettim saçlarım beyazlamaya başladı..

eylülde tam 7 yılım dolmuş olucak görevde..5 buçuk yıldır da forumdayım.. önceden boteb diye bi forum vardı orayı kullanırdık sonra o kapanmıştı galiba ve buraya geçmiştik..yıllar nasıl da su gibi akıp geçiyor :(

Geri