Forum Tanışma Kaynaşma

Kodla Büyü

Fender

Süper Üye
Süper Üye
Değerli Arkadaşlar ; Bilgisayarbilisim.net'in üye sayısının 76827'lere ulaştığını biliyoruz.
Site üyelerinin bir tanışma sayfası olması gerektiği düşüncesindeyim.
Kendimizi tanıtmanız buluşmalarda ve genel olarak sohbetlerde bize faydalı olacağını düşünmekteyim.
Ayrıca soracağınız bazı sorularda da cevaplayanların işini kolaylaştıracaktır.
İyi tanışıp kaynaşmalar. :)

Aranıza Adana'dan katılıyorum.

Bilişim Teknolojileri Öğretmeniyim. Endüstri Meslek Lisesi'nde çalışıyorum.

Evliyim UTKU ve LİNA adında iki çocuğumuz var.

Forumdaki arkadaşlara selamlar...

Fender' Alıntı:
Aranıza Adana'dan katılıyorum.Bilişim Teknolojileri Öğretmeniyim. Endüstri Meslek Lisesi'nde çalışıyorum.Evliyim ,Utku adında 4 yaşında oğlumuz var.
Forumdaki arkadaşlara selamlar...
Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum...

evsiz barksızım. istanbulda ikamet edicem bana bi okul bulurlarsa:)
Aranıza heryerden katılabilirim yani :)

öncelikle bu forum için site kurucularına teşekkür etmek lazım.gerçekten çok verimli oluyor.tam bir çözüm merkezi diyebiliriz.forumu takip edenlerinde forumla gayet ilgili olması dahada güzelleştiriyor ortamı.bana gelince bilişim teknolojileri öğretmeniyim.kocaelide ticaret meslek lisesinde çalışıyorum. 2009 gazi mezunuyum. muhakkak forumda bizim dönemlere (yazılanlara bakaratan) rastlayacağımı düşünüyorum.teknik eğitim mezunuyum.

Öğretmenlerimizin hakettiği değerleri elde edebilmesi dileğiyle,hepsinin öğretmenler gününü kutluyorum...

evet sessiz ve derinden forumun sıkı takipçisi olmaya gayret eden elden geldiğince paylaşmaya çalışan bir fakirim....

fender hocam.vay be..memleketimde çalışıyorsunuz.imrendim size...ben de adanalıyım ama edirnede görev yapıyorum :(

Geri