forum sitesi yapmak

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar ben bu form gibi bir form oluşturmak istiyorum. asp phph bilmiyorum. en kolay nasıl yaparım. bir ara ipforum diye bir adreste oluşturmuştum ama mesaj yazılınca altına olmadık reklamlar ekliyodu ve onları engelleyememiştim..

asp ve php forum hazır kodlamaları var yabancıların yapmıs oldugu mesela

asp lerı www.aspindir.com da hazır forumlar bulabılırsın

php lerı ıse php kaynak dıye googleye aratırsan bulursunkurulumları oldukca basıt

burda ucretlı bır ısım hakkı yanı domaınve hostıng hızmetı satın almanız yeterlı olacaktır

ve ılgılı forumun verı tabanı ve yazdırmaızınlerı olayı var dosyaları yukledıkten sonra calısr zaten kurulumlarla ılgı ınternette vardır

hocam okulun adresine ekleyecem. meb desteklemiyo sanırım asp yi

tş ederim .deneyecem ama yardımlarınızı ve farklı fikirleri bekliyorum

hocam yalnız okul sitesi için forumun uygun olacağını sanmıyorum.
çok dikkatli olmanız gerekebilir. Bazı kendini bilmez öğrenciler sakıncılı şeyler yazabilir.
o yüzden aman dikkat :)

hocam akıllı öğrencilerden bir kaçını moderatör yaparım. bi denemek istiyorum ama önce yapmam lazım ipforumdan yapmıştım ama rekalamı var bu konuda bilgisi olan varmı acaba. reklamı nasıl kaldırırım acaba

kalkmaz ugrasma tek cozum ucretli hosting almanız ve domaın tabıkı ve dedıgım gıbı hazır forumlardan kurmalısınız

meb serverlerı asp ve php desteklemez burda forumolusturamazsınız ayrıca olustursanız bıle uygun olmayabılır

Geri