Forum için Yönetici - Editör vs

Kodla Büyü

btnotlari

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar forum yeni, malum ekim gibi çıkması beklenen iphone5'e yonelık bir çalışma ...İçerık olarak sadece iphone ve apple üzerine ... Destek olmak isteyenler ve ilgilenenler üye olabılır ve şimdiden olusturulmaya baslanan içeriklere destek olabilir ,önerilerini paylaşabilir...

http://iphone5turkiye.net

IPHONE 4 S kullanıcısı olarak hayırlı olsun diyorum Sayın Hocam.Forumunuzun , İyi bir takipçisi olacağım... :)

Fender' Alıntı:
IPHONE 4 S kullanıcısı olarak hayırlı olsun diyorum Sayın Hocam.Forumunuzun , İyi bir takipçisi olacağım... :)
Allah razı olsun kardeşim bende kımse bakmıyor dıcektım yada kımsede ıphone hakkında bılgısını paylasmak ıstemıyor galıba ... Cok tesekurler hocam uye olursan bılgılerını paylasırsan cok daha ıyı olur ..malum forum yıne daha

vala ipone mudur ne zımbırtıdır hiç beğenmiyorum ama birgün benimde elimde orada burada not okurken dolaşırsam hiç şaşırmayacam gibi geliyor.

foruma üye olmayı düşünüyorum hatta birazdan olacağım. gelişmesi içinde elimden geleni yaparım.
ek olarak Iphone lara yazılım geliştirme ile ilgili bir bölüm ve bu bölümde bunlarla ilgili eğitimler verilirse iyi olabilir.

designbote' Alıntı:
foruma üye olmayı düşünüyorum hatta birazdan olacağım. gelişmesi içinde elimden geleni yaparım.
ek olarak Iphone lara yazılım geliştirme ile ilgili bir bölüm ve bu bölümde bunlarla ilgili eğitimler verilirse iyi olabilir.
Allah razı olsun hocam desteklerınızı esırgemedıgınız ıcın ...İnsallah daha ek alanlardan ve calısmalar yapılacaktır zamanı gelınce

Geri