formattan önce silinen resimleri geri getiren program lazım

Kodla Büyü
Geçen hafta bir arkadaşın bilgisayarına format attım. 1 yıl önce çektiği bütün resimlerin de selindiğini sonradan farketti. Şimdi o resimleri geri getirmemi istiyor. Acaba bilgisayara format atmadan önceki resimleri formattan sonra geri getiren bir program var mı? Smart Data diye bir porgram buldum. formattan öncekileri getirmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum...

hocam konuyu yanlış yere açmışsınız

handy recovery kullanın gayet başarılı ancak formattan sonra geri getirirmi bunu denemedim....

Formattan Sonra Geri Getireni Bulursan Bize de gönder be hocam.Hepsi Formattan Sonraq Getireceğim Diyor ama getirenini Görmedim daha

arama motorlarından "data recovery" diye aratırsanız çok program bulacağınızdan eminim.
Silinen bir çok dosyayı geri getirmeniz mümkün. özellikle resim, video, office prog., zip ve rar dosyarında başarılar.

Hocam diyoki formattan sonra.......Ben getireni duydum ama görmedimmm.....

Her yerde...

----------------------------------------------------------------------------------------------
File: GetDataBack.pdf
DownloadLink: http://rapidshare.com/files/78796598/GetDataBack.pdf
File-Size: 0,61 MB
----------------------------------------------------------------------------------------------

alonewolf' Alıntı:
ertozkan' Alıntı:
NTFS ise GetDataBack for NTFS V3.32 , FAT ise GetDataBack for FAT V3.32 programlarini kullanabilirsin...

bu prog hakkında daha detaylı bilgiyi nerede bulabiliriz

en babasını yazmamışsınız!

"ontrack easy recovery professional" programı işini fazlasıyla görür. ama bazı resimlerde geri getirdiğinde bozulmalar olabilir,

sedat9999' Alıntı:
recovery my files diye bi program var arkadaşlar
bu program geri getiriyo

Evet ben de denedim daha önce getirdi tamamını olmasa bile çok büyük bir kısmını geri getirir.

Geri