Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Formatörlükten kadro beklemeyin!!!

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında deftones tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. deftones

deftones Seçkin Üye Seçkin Üye

Ekli Dosyalar:

2. zilal

zilal Süper Üye Süper Üye

sadece sizin değil, herkesin hakkı demiş sanki

çalışmalar ne zaman biteceke acaba :lol: :puhaha:

3. prentice

prentice Seçkin Üye Seçkin Üye

bu çalışmalarının sonucunu gerçekten merak ediyorum artık. O kadar senedir çalışıyorlar bakalım ortaya ne çıkartacaklar.

4. deftones

deftones Seçkin Üye Seçkin Üye

ben bu çalışmalardan pozitif bir sonuç çıkacağını sanmıyorum. yine geçici görevlendirmelerle devam eder. Yeni çıkan yazıda bol bol FATİH projesi ile ilgili görev tanımlamaları olur diye tahmin ediyorum

5. dobra1979

dobra1979 Süper Üye Süper Üye

yaşlandım ama bu çalışma hala devam ediyor heralde abd uzaya gitmek için bu kadar çalışma yapmamıştır

6. fatal

fatal Site Gezgini

bende muhteşem ingilizcemi muhteşem matematik bilgimi muhteşem fen bilgimi muhteşem türkçemi eğitim etkinliklerinde kullanmak istiyorum

7. champi0ns

champi0ns Seçkin Üye Seçkin Üye

full ekderse ihtiyacınız varsa formatörlükle idare edin.
    eğer siz istemezseniz sizin yerinize 120 saatlik sertifikası olan bilgisayardan anlamayan bir öğretmen gelir sizin hakkınızı alır çok talip var. herkesin yeri dolar.

bakanlık kadrolarına bötö mezunu bir kaç müsteşar yardımcısı gelene kadar bu işler böyle gider.

8. s_kajmeran

s_kajmeran Hiperaktif Üye Hiperaktif

4 ayda eğitim sistemi
    1-2 yılda anayasa
    3-4 ayda en hukuku ilgilendiren yasalar (referandum)

ama formatörlük çalışmaları 6. yılında... Program hata verdi sanırım, sonsuz döngüdeler...

9. ali023

ali023 Site Gezgini

20 yıl önceki yönetmelik hala geçerli. Yönetmelikte disket dolabı ve bilgisayar örtüsü geçiyor.

10. ilk3r

ilk3r Süper Üye Süper Üye

Uzun süredir çalışmalar devam ediyor diyorlar. Bence dağ fare doğuracak başkada beklentim yok.

11. erdoganince

erdoganince Aktif Üye

aynen öyle malesef :-1:

12. ist_koord

ist_koord Süper Üye Süper Üye

:) size katılmakla beraber eğitim 180 saat o kısımda küçük bir düzeltme yapayım. :)

13. champi0ns

champi0ns Seçkin Üye Seçkin Üye

:puhaha: :puhaha: pardon hocam adamların hakkını yemeyelim 180

14. sturkmen

sturkmen Seçkin Üye Seçkin Üye

Ne çalışmaymış abi, :verymad:
    Ne zor işmiş :verymad:

15. bilalca

bilalca Seçkin Üye Seçkin Üye

Bizim işimiz çok zor. Ne olduğumuz ve ne olacağımız çok belirsiz. Biz neyiz ve kimiz bilmiyoruz.

16. bilalca

bilalca Seçkin Üye Seçkin Üye

Bu çalışmalar hakkındaki fikrimi daha önce de paylaşmıştım. 2050 yılında falan biter. Kağnı hızında bir çalışma var. Fazla aceleye gerek yok.

17. mdyrd

mdyrd Üye

sayın böteci arkadaşlar tabiki formatörlük öncelikle sizin hakkınız. ancak açık kalan yerlere de bırakında 180 saatlik kurs almış arkadaşlarda gitsin. onların içinden bötecileri cebinden çıkaracak çok kişi tanıyorum. önemli olan kendini yetiştirmektir. özellikle bilgisayar dünyası söz konusu olunca. ancak sizin hakkınızı 180 saatlik kurs almış birine veriyorlarsa o zaman haklısınız. sizden daha bilgili ve kendini yetiştirmiş olsa da öncelik tabiki sizin olmalı. bunu belirtmeden edemedim. ben de onlardan biriyim çünkü :))

18. denizlerb

denizlerb Süper Üye Süper Üye

diyelimki ilkyardım bilgim var. hemde bazı doktorlardan daha iyi. ambulansta ve acilde doktor olarak görevlendirilsem tabipler odası buna ne der?

19. Gök_Tuğ

Gök_Tuğ Seçkin Üye Seçkin Üye

Sen de haklısın hocam bu ülkede yan alanı bilgisayar olanı meslek lisesine atayıp, böte mezununa aldığı onca fen derslerinden sonra yan alanı reva görmeyen, meslek lisesinde çalışmasına izin vermeyen zihniyetin tutupta 180 saatlik kursla bilg. öğretmenlerinin haklarını yediğini düşünmesi, düşünülemez zaten...

20. mdyrd

mdyrd Üye

hocam sende vur dedik öldürdün ya. can ile bilgisayar aynı kefedemi sence. ayrıca sizin yerinize demedim açık kalan boş kontenjanlara girilmesinde ne zarar görüyorsunuz. Resim müzik beden vs gibi bütün derslere önüne gelen giriyor o zaman . söylemek istediğim 180 saat kurs alanları küçümsememek gerektiğidir. herkez sonuçta ekmek parası derdinde. size zararı olmadan girilse ne olur. her zaman savunduğum öncelik sizin olmasıdır. biz bi nevi sizden arta kalanları topluyoruz gibi. ayrıca 6 aylık görevlendirmelerle . sonumuz ne olacak belli bile değil. sizi mutlaka eninde sonunda bi şekilde sonuca bağlayacaklar ancak bizim gibiler hep diken üstünde her an son bulabilir. bilgisayarlarla uğraşmayı çok sevdiğim için 8-5 çok zor gelmiyor bana . önemli olan yaptığın işi sevmektir.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal