Formatörlükle ilgli özel haber Memurdan.net

Kodla Büyü
Önümüzdeki günlerde bu konuda valiliklere yazı göndermeyi planlayan bakanlık konunun alanda değerlendirilmesini, planlanmasını ve uygulanmasını illere bırakacak.... yorumsuz....

ya kardeşim yeter valilik işii bırakında net bir ad koyun 6 ayda bir mem keyfinimi bekleyecez:S

yani valiklerin keyfiyetine kalacaksa yapmayanlar yine yapmaz

81 ayrı il 81 farklı yorumla keyfi uygulama demek. Daha çok çekecek çilemiz var.

çalışmalardan bir sonuç çıkmadı desene :mrgreen: :mrgreen: böyle çapsız bir milli eğitim kadrosu türkiyede herhalde gelmemiştir... bakanı da müsteşarı da genel müdürü de il milli eğitim müdür de okul müdürü de çelişkiler yumağı...

gokceb' Alıntı:
Önümüzdeki günlerde bu konuda valiliklere yazı göndermeyi planlayan bakanlık konunun alanda değerlendirilmesini, planlanmasını ve uygulanmasını illere bırakacak.... yorumsuz....

iyide bu saçmalık milli eğitim müdürünüz eğer istemiyorsa ne olacak? olur mu böyle şey insanların insafına kalıyorsunuz bunun neresi adalet gerçekten yorumsuz.. bu da demek oluyor ki herkes kafasına göre takılacak.. ya ne zaman doğru bi iş yaptılar ki bin pişman oldum şu bölüm okuduğuma bu kadar çile çektirilmez ki bi zümreye..

senelerdir üzerinde çalıştıkları taslak bu olsa gerek,
çok yaratıcı bir çalışma olur! (eğer varsa böyle bir niyet)

gizemkar' Alıntı:
gokceb' Alıntı:

iyide bu saçmalık milli eğitim müdürünüz eğer istemiyorsa ne olacak? olur mu böyle şey insanların insafına kalıyorsunuz bunun neresi adalet gerçekten yorumsuz.. bu da demek oluyor ki herkes kafasına göre takılacak.. ya ne zaman doğru bi iş yaptılar ki bin pişman oldum şu bölüm okuduğuma bu kadar çile çektirilmez ki bi zümreye..

biz birebir il mem müdürü ile görüştük yapmam diyor... yani eskişehirde olmayacagı kesinleşti bence bu calısmayla... gerci bu taslak da nedir cıkar mı cıkmaz mı o da belli değil de neyse...

Bu haber yayınlanmazdan önce Feruh hocamla yazışmıştık dün.O da benzer birşeyler söyledi.Yazının gerçeklik pay var yani

gokceb' Alıntı:
gizemkar' Alıntı:
gokceb' Alıntı:

biz birebir il mem müdürü ile görüştük yapmam diyor... yani eskişehirde olmayacagı kesinleşti bence bu calısmayla... gerci bu taslak da nedir cıkar mı cıkmaz mı o da belli değil de neyse...

dediğiniz gibi hocam yandık. ancak MEM müdürüne kalırsa görev verme durumu belki olabilir çünkü ankaradan gelecek yazı ona bırakırsa belki yapar. ayrıca formatöre ihtiyaç olup olmadığını MEM de bilen yok. çünkü FATİH projesine Mehmet Şenkul bakıyor, Formatörlere Ramazan Kutlay. o yüzden bir bağlantı olmadığı içinde soru var eskişehirde

Arkadaşlar bu haber şahsen beni lbet bir gün Bt rehber öğretmen kadrosu çıkar hayalimi yerle bir etti :) Demek kutsal çalışmanın sonrasında bu çıkmış :D iyi bir alternatif yaratmaktan başka çaremiz kalmadı :(

ullaan zaten görevlendirmelerimiz yasaklanmamıştı iş bilir bazı şube müdürleri kendilerini bakanın genelgesinden üstte gördükleri için
bakanın yazısına karşı gelip ağam bizim kafamız basmi sen bir daha gönder olmadı bir daha olmadı bir daha diye çemkirdikleri için bizede onların malafatlarını sopayla karıştırmak kalıyor vay anasnı bee ne günlere kaldık
tıp a eşdeğer puan al gel enstitü mezunu adamların egosuyla t.....k geç bugünleride mi görecektik.

angel_33' Alıntı:
Arkadaşlar bu haber şahsen beni lbet bir gün Bt rehber öğretmen kadrosu çıkar hayalimi yerle bir etti :) Demek kutsal çalışmanın sonrasında bu çıkmış :D iyi bir alternatif yaratmaktan başka çaremiz kalmadı :(
HOCAM BU BRANŞI KUTSAL DAMACANAYLA YIKAMASAK KURTULUŞU OLMAZ HERALDE. :puhaha:

Malesef beklenen son buydu. bundan başka birşey beklemek yanlış olurdu.Yani aynen devam sadece plaka değişti.

mavi85' Alıntı:
koray45' Alıntı:
Bu haber yayınlanmazdan önce Feruh hocamla yazışmıştık dün.O da benzer birşeyler söyledi.Yazının gerçeklik pay var yani
Feruh hoca kimdir hocam?

a) 100 ünlü Türk büyüğünden biri
b) Bakanlıkta çalışma yapan biri
c) Bakanlıkta çalışma yapanlardan birini tanıyan biri
d) Hiç biri
:puhaha: :+1: :puhaha:

okadda' Alıntı:
mavi85' Alıntı:
koray45' Alıntı:
Feruh hoca kimdir hocam?

d) Hiç biri
:puhaha:

okadda' Alıntı:
mavi85' Alıntı:
koray45' Alıntı:
Feruh hoca kimdir hocam?

d) Hiç biri

okadda' Alıntı:
mavi85' Alıntı:
koray45' Alıntı:
Feruh hoca kimdir hocam?

d) Hiç biri
e) kuklagilleri sunan Ferruh Kalender

Geri