FORMATÖRLÜK KALDIRILABİLİRMİŞ

Kodla Büyü

mask

Site Gezgini
Arkadaşlar, okulum ilkokul oldu. 6saat dersim var. norm fazlasıyım. günlerdir milli eğitimden haber bekliyorum. ne olacağım diye? başka okula gönderilemem mümkün değil zaten ders yok. idare formatör olacağım düşüncesiyle 6 saatlik dersi 5 güne yaymış. ildeki arkadaşlar bakanlıktan mail beklediklerini söylüyorlar. ama hiçte umutlu konuşmuyorlar. çünkü bakanlık tüm görevlendirmeleri iptal etti. arge birimleri dağıtıldı. bu da demek oluyorki görevlendirme ile çalışılmayacak. olasılıklar ele alındığında, şayet formatörlük verilirse o da, fatih projesi kapsamında akıllı tahta verilen ve kurulan labların olduğu okullara olacakki, bunlarda liseler oluyor. ben nerede çalışacağım belli olmadığından çocuğumu anasınıfına kayıt ettiremedim. bizleri dinlemeden bizlerin geleceği hakkında kararlar alan bakanımızı ve ona hizmet edenleri Allah'a havale ediyorum. HZ.Ömer(R.A) gibi olmalı yöneticilerimiz, adaletli olamayacaklarsa da bırakıp gitsinler bu makamı.

doğru, bulunduğum yerdede bizi liselere formatör olarak verdiler, ortaokul kısımlarına fatih projesi gelinceye kadar projenin geldiği liselerde görevendirilme olacak, açıkta kalanlarada 15 saati doldurmak için okul okul dolaşmak görünüyor.

o koltuğa oturan bi daha kalkar mı hocam?
adamın işi tıkırında

her ne kadar başlık-içerik uyusmazlıgı olsa da ben neticede soyle diyorum;
formatölüğü kaldırmayanın.........

Geri