Formatörlük istifa Hk.

Kodla Büyü
erdem kurumlarası geçişi dene.. tabi adamını bulman lazım ;( kurum değiştiren böteci var burda orman müdürlüğüne geçti, hatta üni. mezunu olduğu için direk şef olarak başladı.. tabi başta söylediğim gibi torpili var..
maaşı nasıl oranın hocam ?

geçen yıl aynı sizin gibiydim. ama istifa olmaz dedi il koordinatörü. ağlayarak eve geliyordum o derece mobbing yaşadım. astımı bile bahane görmediler ataklarım var demiştim. heyet raporu istediler. ben de uğraşamadım bir dönem sabrettim çok zor geçti ve bıraktığımda özgürleştiğimi hissettim. gerçekten iyi idare yoksa çok sıkıntılı bir iş. artık dersimi verip çekiliyorum kenara. umarım size zorluk çıkarmazlar. geçerli bir neden söyleyin. istemiyorum demeyin de farklı bir şey söyleyin.

Hocam elimde dilekçe yok ama bu sene maddi olarak sıkışsamda inanılmaz mutluyum, eski günlere dönmüş gibiyim, kimsenin şu işi acil diye koşmuyorum, 2-3 günde dersim yok, o günlerde dışarıdayım yada evde bilgisayar ile uğraşıyorum, kendime bakit ayııyorum, birilerinin işini yapıcam diye kendimi yıpratmıyorum, okul sitesini canım ne zaman isterse yapıyorum, elinde belge ile getirdilermi 3-5 gün sonra atıyorum falan... gerçekten çok stresli bir iş yada ben stres yapmışım insanlarla bilgisayar dışında sohbet etmeyi özlemişim, bir zorunluluğunız yoksa çok mutlu olacaksınız emin olun.. bu arada kocaelinde merkezdemisiniz...
Hocam siir gibi anlattım varya gozumde canlandı. şaka yapmıyorum ciddiyim.

geçen yıl aynı sizin gibiydim. ama istifa olmaz dedi il koordinatörü. ağlayarak eve geliyordum o derece mobbing yaşadım. astımı bile bahane görmediler ataklarım var demiştim. heyet raporu istediler. ben de uğraşamadım bir dönem sabrettim çok zor geçti ve bıraktığımda özgürleştiğimi hissettim. gerçekten iyi idare yoksa çok sıkıntılı bir iş. artık dersimi verip çekiliyorum kenara. umarım size zorluk çıkarmazlar. geçerli bir neden söyleyin. istemiyorum demeyin de farklı bir şey söyleyin.

teşekkürler hocam

eski adı formatörlük yeni adı rehberlik olan saçmalık bir bela arkadaşlar. Evim kira tek maaşım ve ne formatörlük istedim ne rehberlik alın dedim hepsi sizin olsun.Geçen zap yaparken bir mankeni gördüm magazin programında gece kulübünden çıkarken bir gaf yaptı para var ama huzur yok .............. diye bir söz sarfedip arkasından kahkaha attı. Evet ful ekders ama huzur yok. ayrıca size bir bomba haber daha söyleyeyim fısıltı gazetesinden.Bilgisayar öğretmenlerini uzmanlık adı altında okulların teknisyen yapmak için kanun hazırlanıyormuş.. Anlayacağınız okulun tüm akıllı tahtaları bilmem neleri tamamen üstümüze kalacak ve maaşımız 100-150 lira artacak ama ekders olmayacakmış
Ağam sen ne diiirrsen. Şaka bir yana dediğiniz olursa madden manen biteriz. İyi düşünelim iyi olsun

Ağam sen ne diiirrsen. Şaka bir yana dediğiniz olursa madden manen biteriz. İyi düşünelim iyi olsun
8. sene önce yazılan bir yorum, öğretmeni kendi sınıfından alıp başka bir memurluk sınıfına o öğretmenin isteği olmadan alamazlar hocam, aradan kaç sene geçmiş. Bugün benim muhalefetlik günüm ama duruma siyasi olarak bakmamak lazım, yani hükümetten beklenir demek, 8 senede bu hükümet bunu becerememiş mi demek oluyor.

8. sene önce yazılan bir yorum, öğretmeni kendi sınıfından alıp başka bir memurluk sınıfına o öğretmenin isteği olmadan alamazlar hocam, aradan kaç sene geçmiş. Bugün benim muhalefetlik günüm ama duruma siyasi olarak bakmamak lazım, yani hükümetten beklenir demek, 8 senede bu hükümet bunu becerememiş mi demek oluyor.
Ben tarihine bakmamıştım. Aynen becerememelri iyi olmuş

Geri