Formatör plan, rapor ve evrakları

Kodla Büyü
bende % 30 dan sonra bitti oluyor anında yüklenmiyor başka bir servise yada linki onarmanız münkünmü

cahraz' Alıntı:
bende % 30 dan sonra bitti oluyor anında yüklenmiyor başka bir servise yada linki onarmanız münkünmü
Sorun download programınızdan kaynaklanıyor.İndirmek için ya download programınızı devredışı bırakın yada başka bir download programı kullanın.

teşekkürler hocam ellerine sağlık daha yeni indiriyorum umarım diğer arkadaşların sıkıntılarını yaşamam indirirken :D

Hocam paylaşım için teşekkürler; fakat rapid e koymanızı rica etsem sizden mümkün mü acaba? Verdiğiniz adresten dosyayı indirmek mümkün olmadı. IDM ile indirilmiyor zaten, arkadaşlarda belirmişler herhangi bir karşıdan yükleme programı kullandığımız takdirde yüklenmedi diye fakat programları durdurduğum halde de indirme başarıyla gerçekleşmiyor. Acaba web tarayıcımdan mı sıkıntı dedim fakat IE'de de Firefox'ta da indirme gerçekleşmedi. Alternatif bir link daha paylaşırsanız müteşekkür oluruz.. :)

@..LysimakhoS.. hocam dökümanları rapidshare de attığınız için tşkler linkini birinci mesaja ekliyorum.

hasari' Alıntı:
@..LysimakhoS.. hocam dökümanları rapidshare de attığınız için tşkler linkini birinci mesaja ekliyorum.

rica ederim hocam ne demek; zaten evraklarlar size ait ben teşekkür ederim paylaşım için. iyi forumlar..

Geri