formatör olanlar yeniden mi başvuracak?

Kodla Büyü

sözbende

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bizim ilimizde formatörlük görevlendirmeleri yapıldı.Bir kaç gün evvel şimdi biz tekrardan mı başvuracağız.

büyük ihtimalle formatörlük görevlendimeleri iptal olarak. tekrar bt rehber öğretmenliği adı altında başvuru alacaklar.

zaten yeniden alınması gerekir.Çünkü 2 bt öğretmeni olan okullar varsa ikiside olmak isteyeceklerdir.

peki şuan ben ticaret meslek lisesindeyim..bilişim bölümü yok formatör onayımız 14 eylülde yapıldı.Şimdi yeniden mi başvuracağız..Benim okulumda Fatih projesi başlamadı şimdi ben kendi okulumu seçtiğimde çıkmama ihtimali varmıdır?bu insiyatif ildeki eğitici formatörlerde midir?
Ayrıca başvuru formundaki 2.ve 3.tercihi yazmak zorundamıyım?
teşekkürler....

BAYSUKRU' Alıntı:
peki şuan ben ticaret meslek lisesindeyim..bilişim bölümü yok formatör onayımız 14 eylülde yapıldı.Şimdi yeniden mi başvuracağız..Benim okulumda Fatih projesi başlamadı şimdi ben kendi okulumu seçtiğimde çıkmama ihtimali varmıdır?bu insiyatif ildeki eğitici formatörlerde midir?
Ayrıca başvuru formundaki 2.ve 3.tercihi yazmak zorundamıyım?
teşekkürler....

Çıkmama ihtimali yok hocam ama okula görevlendirme olmazsa çıkmaz tabi..
2. ve 3. tercihleri yapmazsanız görevlendirmeniz olmaz hatta formda tercihlerim dışında atanabilirim seçeneği var..
Aslında durum ildeki ebitefonun insiyatifinde..

ankarayı aradım eğitici yeni başvuru düşünülüyor dedi not formatörüm

aynen yeniden başvuru, yeniden onayı beklicez ekdersi bu ayda unutun

ogretmen006' Alıntı:
ankarayı aradım eğitici yeni başvuru düşünülüyor dedi not formatörüm
Bende biraz önce ilçedeki eğitici ile görüştüm.Büyük ihtimalle ocağa kadar böyle devam eder ocakta tekrar başvuru alınır dedi.
Şöyle birde durum var;Şuan ilçede lise olarak 4lisede fatih projesi uygulandı.Ancak bunlardan sadece birinde formatör var. Şimdi diğer formatörler burayamı görevlendirilecek.Başka okula gidersek kendi okulumuzdaki durum ne olacak.Valla yine kafam karıştı..
Birde son olarak forumda sürekli tartışılıyor bu konu ama bu fatih projesi kaç yıl devam edecek yani sonu varmı?3 yıl sonra artık görevlendirme yapmıyoruz diyecekler mi?
valla iyice kafayı karıştırdılar...

bence yeniden başvuru alınmayacaktır. bu işler için maaşallah 1 ayda yaptılar. ya dönüşüm yapacaklar ya da 2. döneme sarkacak. aksi halde hepsi aksar

Geri