formatör öğretmenin ek dersi

Kodla Büyü

ozlem22

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar ben bu yıl formatör oldum müdürüm de bilmiyo 15 saat ek ders alıcaksın filan dedi..ben de 18 diye biliyorum ..hangisi doğru???

bilgisayarbilişimden 18 saat öğrendim demenize inanacaksa 514564646 saat diyin.Ama bence görevlendirme yazınızı gösterin siz yine de :) orda yazıyor olması lazım.

görevlendirmelerin kaç saat ek ders alacağını bilmeyen bir müdür. Gelen müdür oluyor geçen müdür oluyor olan formatöre oluyor.

O koltuğa odunu koysak daha iyi müdür olur. En azından bilmediği konuda konuşmaz.

omd' Alıntı:
O koltuğa odunu koysak daha iyi müdür olur. En azından bilmediği konuda konuşmaz.
:++:
Görevlendirme bizde yeni tebliğ edildi, peki arkadaşlar görevlendirme geriye dönük mü oluyor?

SİRE' Alıntı:
omd' Alıntı:
:++:
Görevlendirme bizde yeni tebliğ edildi, peki arkadaşlar görevlendirme geriye dönük mü oluyor?

Görevlendirme tarihiniz yazar zaten hocam. Bazen gecikmeler olabiliyor size bildirimin ulaşmasında ama bakarsanız görevlendirme tarihine, size ulaşmasından 2 hafta önce olarak da gösterebiliyorlar. Yani görevlendirme kağıdınızda ne yazıyorsa odur.

18 saattir. ekders yazılırken de "4+3+4+3+4" şeklinde yazılır.görevlendirmeniz tarih olarak ne zaman başladıysa ondan sonra bahsettiğim şekilde yazılır.

Adapazarı çoştu bir kere. Derse girmeyen formatörlere ekders verilmeyecek gibi birşey demişler galiba. :puhaha:

Bugün okullardan isimleri almışlar, hatta üste ekders parası bile isteyebilirler. Biri mem'i durdursun. :mrgreen:

ozlem22' Alıntı:
arkadaşlar ben bu yıl formatör oldum müdürüm de bilmiyo 15 saat ek ders alıcaksın filan dedi..ben de 18 diye biliyorum ..hangisi doğru???

Geçen sene 4+3+4+3+4 almıyor muydunuz hocam aynısı copy paste yapsınlar söyle :)

amip33' Alıntı:
Adapazarı çoştu bir kere. Derse girmeyen formatörlere ekders verilmeyecek gibi birşey demişler galiba. :puhaha:

Bugün okullardan isimleri almışlar, hatta üste ekders parası bile isteyebilirler. Biri mem'i durdursun. :mrgreen:

Ya harbi okuduğunu anlama özürlü insanlar türedi ... Kaçıncı kez yazdım aynı şeyi farklı başlıklarda ben ezberledim artık. O denilen madde meb merkez ve taşra teşkilatı için geçerli okul formatörlerini bağlamayan bir madde. ilçelerdeki eğitici formatörleri ve ar-ge de görevli öğretmenleri kapsıyor. Biri şunları durdursun resmen milli eğitim raydan çıktı herkese anladığını uyguluyor :verymad:

ağır konuşanlar olmuş odun filan niye yazdınız öyle yaa..keşke herkesin benim müdürüm gibi müdürü olsa..bilmeyebilir nerden bilsin formatörün ek dersini..ben de emin olmak için sordum size, sağolun değerli yorumlarınız için :!:

Arkadaşlar ir sorum olacak. Ağustos ayı içinde Cezaevinde kurs açtım. Kursun günleri Cuma ve Cumartesi. Formatörlük yazısı da gelince formatörlüğe başvurdum. Eğer formatörlüğüm onaylanırsa Cezaevindeki kursu bırakmam gerekecek mi? Formatörlüğe başvurduğum okul problem olmaz dedi. 4 gün bize gelirsin Cuma günleri de kursuna gidersin dedi. Ücret alma da bir problem olur mu?

yav bide şu görevlendirme yapılanların ekders saatinin 18 olduğunu bilen bir idareci çıksın yaaaa hiç okumuyolar hiiççç :) bunları emekli etmeli yerlerine biz gelmeliyizz :)

YusufULUCANLAR' Alıntı:
Arkadaşlar ir sorum olacak. Ağustos ayı içinde Cezaevinde kurs açtım. Kursun günleri Cuma ve Cumartesi. Formatörlük yazısı da gelince formatörlüğe başvurdum. Eğer formatörlüğüm onaylanırsa Cezaevindeki kursu bırakmam gerekecek mi? Formatörlüğe başvurduğum okul problem olmaz dedi. 4 gün bize gelirsin Cuma günleri de kursuna gidersin dedi. Ücret alma da bir problem olur mu?

kurs saati mesai saatleri dışındaysa sorun olmaz ama mesai içindeyse sıkıntı olabilir. Aynı anda 2 görevi yapamazsınız.

halukk' Alıntı:
amip33' Alıntı:

Ya harbi okuduğunu anlama özürlü insanlar türedi ... Kaçıncı kez yazdım aynı şeyi farklı başlıklarda ben ezberledim artık. O denilen madde meb merkez ve taşra teşkilatı için geçerli okul formatörlerini bağlamayan bir madde. ilçelerdeki eğitici formatörleri ve ar-ge de görevli öğretmenleri kapsıyor. Biri şunları durdursun resmen milli eğitim raydan çıktı herkese anladığını uyguluyor :verymad:

Ek dersim de eksiklik olduğunu düşününce müdür yard.nın yanına gittim. (Ayaklarım geri çeviriyordu, muhatap olmak istemiyorum hiç.) Gayet ilgisiz bir tavırla çizelgeye baktı, formatörlük ek dersi yatmamıştı, direkt dosyayı kapatıp ben hazırlamadım, şu hazırladı dedi. Diğerinin yanına gittim, habire laf kalabalığı yapıyor, söylediklerinden hiçbir şey anlamıyorum zaten adamın. İlk yanına gittiğim müdür yard. çocuk azarlar bir şekilde: "Niye uzatıyorsunuz, yanlışlık olamaz mı, telafi ederiz diyor işte!" diye bağırıyor resmen. Ben de koptum tabi. Tövbe ki bana -yanlışlık olmuş, telafi ederiz- diye bir söz söylemedi. Sanki ceplerinden çıkıyor ya. :verymad: İdareci olacak arkadaşlar sakın ha koltuk bozmasın sizi.

cezaevinde kurs açan arkadaşım sakın cuma günleri cezaevine gitme sen haftaiçi okulda çalışmakla görevlendirildin eger cuma günü cezaevine gidersen başına çok önemli dertler alabilirsin ve müdürün veya bir başka kişi sana kıl oldumu cuma günü senin başına dert açar ve disiplin cezası alırsın.... halk eğitime veya cezaevine git dilekçe ver okulda formatör olduğum için kurs gününün cumartesi ve pazar olarak tekrar düzenlenmesini iste...

Geri