Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

formatör görevlendirmesi nasıl iptal edilir?

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında melekcevikoz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. melekcevikoz

melekcevikoz Aktif Üye

Formatör olarak görev almak istemiyorum. 2 defa dilekçe verdim ayrılmak için ama olmuyor. Forumda okuyorum istifa eden, görev istemeyen arkadaşlar var. Nasıl oluyor? En azından Aralık ayına kadar devam etse bile sonraki 6 aylık görevlendirmeyi istamiyorum. Yol gösterebilecek arkadaş var mı?

2. melekcevikoz

melekcevikoz Aktif Üye

kimse bilmiyor mu?

3. melekcevikoz

melekcevikoz Aktif Üye

4. karinca_52

karinca_52 Hiperaktif Üye Hiperaktif

formatörlük ocağa kadart yapılmıştır hocam...2 .dönem başvurmazsınız ....Eğer ilinizde zorunlu ise dilekçe verirsiniz sıkıntı giderilir

5. melekcevikoz

melekcevikoz Aktif Üye

dilekçe veriyoruz bütün öğretmenler zorunlu diye yapıyorlar. Eğitici formatör şöyle dedi: Adana'dayım ben okulları bir grup müfettiş geziyor, BT sınıfını değerlendiryor, ondan olumsuz cevap çıkarsa görevlendirmiyorlarmış. O zaman da başına daha büyük iş alırsın dedi. gerçekten öyle mi? öyle değil herhaldeki bazı arkadaşlar görev almamış mesela.

6. karinca_52

karinca_52 Hiperaktif Üye Hiperaktif

:) yıllarca yaptık farklı ildeyiz gerçi senin dediğin gibi özel müfettişler görmedim hiç

7. ismailt

ismailt Süper Üye Süper Üye

yalan hepsi.Ne işi alacaksın başına hocam.Biz çömeziz diye korkutmaya çalışıyolar. Git psikiyatriden bi rapor al bu görevlendirme sağlığımı olumsuz etkiliyor diye ver okul idaresine.

8. achillus

achillus Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam ben iptal ettirdim.okula formatörlük yapmak istemediğini ve sebebini belirten dilekçeni yaz.bizim burada gelen formatörlük yazısında sınav hizmetleri bölümü bakıyor sizinkide aynıysa.okul dilekceni oraya gödnersin ve ilçeden de ile gidiyor.en gec 15 gün içerisinde size dönüt verilecektir.ben bu şekilde iptal ettirdim.

şimdi cogu kimse formatörlük diye can atıyor ama cok zaman gecmeden ben nasıl iptal ettirecem diye forumdan yazıp durucaklar !!!

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal