formatör egzersiz yapabilirmi?

Kodla Büyü

erdoganince

Aktif Üye
daha önceden belkide konuşulmuştur.ama tam bilen varsa ltf yazabilirmi.formatör öğretmen egzersiz yapabilirmi??

evet arkadaşlar bu sene formatör olup egzersiz yapacak var mı? planlarınızı hangi gün ve saate ayarladınız? tşkler..

sadece hafta sonu egzersiz yapılabilir... Çünkü 8:00 - 17:00 formatör görevlendirmesi yapıldığı için hafta içi olamaz... O zaman da cumartesi günü 6 saat olarak planlanabilir...

ercool35' Alıntı:
sadece hafta sonu egzersiz yapılabilir... Çünkü 8:00 - 17:00 formatör görevlendirmesi yapıldığı için hafta içi olamaz... O zaman da cumartesi günü 6 saat olarak planlanabilir...

:+1:
Biz bu sene normal öğretime geçtik dolayısıyla saat 15:00 de ders bittiği için ben egzersiz saatlerimi 15:00-17:00 arasına aldım.Bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

hocam egzersizi bilmem ama 10 saat karşılığı halk eğitim kursu açabilirsiniz okulda ona kimsenin bir itirazı olamaz.

erdoganince' Alıntı:
kesin yapılıyormu?bizim müd yrdcısı formatörlere verilmez diyor.
Ben son 3 senedir yapıyorum izcilik egzersizi, mesai saatleri dışında planlama yapıldığı sürece sorun yok hocam.
Ctesi 3sa
Pazar 3sa olacak şekilde 2-3 Ekimde tekrar ünite açıyorum

hocam bende bu sene ilk kez izcilik egzersizi açacam sanırm haftasonu olack benimde
kurs planı yada döküman olarak elinizdeki materyalleri paylabilir mısınız ?

mesai saatleri dışında yapabilirsiniz arkadaşlar.formatör yapamaz diye bir şey yok,illa haftasonu olacak diye de bir şey yok.yeterki mesai sattleri dışı olsun.
formatörlük mesai saatleri illere göre istisnai bir durum yoksa idarenin mesai saatleri ile aynıdır.kimi okul için 17:00
kimisi için 15:00 kimisi için de 12:50 (özellikle ikili öğretim) olabilir.zaman sizin için uygun olursa hafta içi 2 şer saatten 10 saat uygulama yapabilirsiniz.ya da hafta sonu.

Geçen sene hafta sonları satranç egzersizi yaptım. (3+3 saat) Hafta içi yapamıyoruz.

Arkadaşlar,
Tübitak Bilim olimpiyatlarına hazırlık ve Projeler konularında egzersiz çalışması yapan yok mu?

ewt arkadaşlar bu zamana kadar bu forumda hep haftasonu yapabilir diye okudum. ancak okulumuz taşımalı eğitim yapan tam gün bi okul we saat 3ten sonra hiç kimse kalmıyo. ben akşam 5 e kadar boş boş oturuyorum. hafta içi de yapılabilir mi?

bir senedr cvp yazan olmamış. ama yine aynı soru.

lavinia_7' Alıntı:
ewt arkadaşlar bu zamana kadar bu forumda hep haftasonu yapabilir diye okudum. ancak okulumuz taşımalı eğitim yapan tam gün bi okul we saat 3ten sonra hiç kimse kalmıyo. ben akşam 5 e kadar boş boş oturuyorum. hafta içi de yapılabilir mi?

ciyaazim' Alıntı:
ercool35' Alıntı:

:+1:
Biz bu sene normal öğretime geçtik dolayısıyla saat 15:00 de ders bittiği için ben egzersiz saatlerimi 15:00-17:00 arasına aldım.Bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

hocam normal öğretim olması bir şey değiştirmez siz 17.00'ye kadar mesaidesiniz ve o süreden zaten ücret alıyorsunuz. Eğer bir şekilde şikayet olursa sorun yaşarsınız siz ve onaylayan idarecileriniz.

Geri