format atmıyorum

Kodla Büyü

teac

Site Gezgini
geçen hafta vestel bilgisayara driver yüklerken bil kapandı tekrar format atamadım disketi görmüyor, sata kurulum disketinin güncellenmesi mi gerekir . Herşeyi denedim ama format atamadım. Ne önerirsiniz :!:

Başlığı yanlış yazmışım kusura bakmayın
Format atamıyoru olacaktı. Aceleden yanlış yazmışım özür.

teş hocam deneyeyim bi
başka makina derken yine vestel bil olması gerekir mi yoksa yabancı bir bil mı olması gerekiyor

Hazır konu açılmışken format atmanın aşamalarını bir arkadaşımız yazabilirse sevinirim.

imaj cd si yetrli mi sata disketi şart mı . Bir de kuruluma başlarken F2 ye basın diyor sistemi kurtarmak için . Bu F2 ye basınca hiçbişey olmuyo.Acaba nerde hata yapıyoruz????

hocam bios tan gir activasayon yazan biyer var oarayı normal yap olur yada 444 lü numarası var ara kardeşim garantisi var servisin görevi uğraşsın iş onların

anladığım kadarıyla sata disketini bilgisayar görmüyor ,bu durumda sata driverlarını usb belleğe atıp sistemi cd den başlatıp F6 yaparak ayarlara girip yükleyebilirsin ,ama anakartın güncel sata driverlarınıda sonradan yüklemen gerekli internet üzerinden

hocam kuruluma başlarken f2 ye neden basıyorsun ki. bekle biras format atma yeri önüne gelecektir.sata diskete filam da gerek yok bu arada.elinde imaj cd si varsa daha kolay. imaj cdsini sen mi oluşturdun yoksa bilgisayar ile birlikte geldi. eğer bilgisayar ile birlikte geldiyse direk imaj cd si ile bilgisayarı başlat.daha sonra sana zate seçenekler gelecektir.Oradan bilg format mı atmak ya da kurulum gibi seçenekler gelio_Oradan yapabilirsin.Kolay gelsin

Geri