format atarken karşılaştığım sorun

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaslar bilgisayarıma format atarken -Windows 7- ozel yükleme yi seçtikten sonra (Windows dosyaları genişletiyor) kısmında takılıyor ilerlemeye dolayısıyla format alamıyorum bu sorunu nasil çözebilirsiniz yardimci olabilir misiniz.

Sürücü seçip sil sonra sürücüyü tekrar sil yeni de ve hiç dokunma rakamlara sonrada ileri...

eyolcu' Alıntı:
Sürücü seçip sil sonra sürücüyü tekrar sil yeni de ve hiç dokunma rakamlara sonrada ileri...
Evet mantıklı. Ayrıca çizik olmadığından emin olmadığınız taze bir format cd'si kullanınız.

Arkadaşlar zaten sürücüyü silip yaptim ama olmadi farklı CD de demedim XP yine olmadi

Hocam imkanınız varsa farklı bir dvd sürücü ile deneyin yada dvd yi yazarken daha yavaş bir hızla yazmayı deneyebilirsin.

i win 7 ile daha yeni format attım aklımda usb ile format atma var korkum hard diskin zarar görmüş olmasi

Linux live cd ile aç hardiski tamamen sil. dosya türünü fat32 yap ve Linux cd sini çıkar. tekrar dene format atmayı. eğer hdd bozulmammışsa işe yarar. ben eşşekten düştüğüm için biliyorum. format cd sağlam olması lazım öncelikle.

Geri