Format atamıyorum güvenlikipte açamıyorum...

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bir bankadan 3 tane pc geldi.( Hp e-pc 40 sb ) cd sürücüsü yok format atayım dedim usb yi görüyor ama bir türlü usb den başlamıyor, format atamadım, güvenli kipte başlatamadım f8 e basınca boot seçenekleri geliyor. antivirüs yükleyeyim dedim hata veriyor sp2 yükleyeyim dedim hata veriyor.... Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Not: elimdeki pc ler formatlanmış bir şekilde geldi.

*Güvenli kipte başlatmak için F5 basın.
*Sistem geriyüklemeyi deneyin.
*Combofix ile tarayın
*windows installeri güncelleyin.

Güvenli kipte başlatmak için F5 basın. ====== basıyorum ama yeniden başlıyor güvenli kipte açmıyor.
*Sistem geriyüklemeyi deneyin. ====== sistem geri yükleme yapmıyor
*Combofix ile tarayın ====== tarattım en azından virüs programını kurabildim
*windows installeri güncelleyin. ====== güncelledim

usb yi görüyor ama usb den başlamıyor... Cevabın için teşekkür ediyorum.

benim laptop tada aynı problem var güvenli modda açmaya kalkınca birtane sys dosyası hata veriyor ve açalmıyor bilgisayar.

bankadan geldi diyordun arkadaşım cevabı sorunun içinde vermişsin

bankaların vb. kuruluşların bilgisayarları dışarıdan harici sürücü takmaya karşı korumalıdır, takarsın çalışmaz şifre ister o bankanın sistem servis görevlilerinden başka açabilen var mı zannetmiyorum....

win98 cd si ile komple harddiski formatlayıp tekrar xp kurmayı deneseniz sorun çözülür sanırım.

ben söyle cözdüm
kaspersky web sitesinde virus removal tool var... onu yukledim ama oncesinde o listede bircok programcık var... KAV veya KIS ten bahsetmiyorum.
Removal tool un oldugu sayfada... orda bakın göreceksiniz. güvenli kipte açılmayı engelle gibi birsey olması lazım.. onu yukle. zaten 1-2 KB lik birsey sonra guvenli kipte acabilirsin..
ben yine pc ye bakayım bulursam yukleyeyim

Geri