Flashla kayan resim yapma

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar flashla kayan resim şeridi yaptım ama son resimden sonra beyaz bir görüntü(yani sayfa) çıkıyor ben sadece resimlerin akmasını istiyorum yani o beyaz görüntünün görünmesini engellemek... flashı ekte gönderiyorum nasıl yapılabileceğini anlatabilir misiniz

Ekli dosyalar

• fla ve swf.rar
    109 KB · Görüntüleme: 2,047
HOCAM YUKARIDA SON RESME GELİNCE SAĞ TIKLA ORDA HANGİSİNİ ALTINDA TAM HATIRLAMIYOR AMA END YAZISI VAR YANİ SONLANDIRMA ONU YAPIYORSUN O KADAR

Hocam ben animasyonun sonlanmasını istemiyorum sürekli aksın ama o en son karede beyaz alan çıkmasın istiyorum.

tamam işte hocam animasyon sürekli akar .... orada end yapınca baştan tekrar akar....sadece dediğin beyaz sayfa çıkmaz ...

buyur hocam düzeltilmiş hali

Ekli dosyalar

• son.rar
    56 KB · Görüntüleme: 1,233
o zaman kayma yapıyor zizu_ sonuçta son resimde ekranı tamemen terk etmeden gotoandplay(1) verirsen beyaz ekran yine sahnede kalır.
son frame anı aşağıdaki gibi oluyor çünkü. son resimde sahneden çıkıyor
sahne _
resimler 4321

eğer son resim sahnedeyken (aşağıdaki gibi) gotoandplay(1) dersenizde bu sefer son kare geldiği anda 1. kareye döneceği için son resmi 1/12 saniye süreyle görebiliriz (animasyon 12 frame / saniye ayarlanmış)
sahne _
resimler 4321

Hocam belki biraz geç oldu ama görüntüde kayma olmadan akan resimler ekte

(bu arada 5 yıl aradan sonra ilk flash çalışmam. cs4 de yarım saatte tamamlayabildim. paslanmışız artık.)

Ekli dosyalar

• kayan yazi.rar
    111.9 KB · Görüntüleme: 839
Geri