FLASH PROJEM HAKKINDAKİ YORUMLARINIZ ##???##

Kodla Büyü

frezmb

Aktif Üye
Arkadaşlar 4 yıldır görev yaptığım ilçeye ayrılmadan evvel bir hatıra bırakmak için tasarladım.
Tasarımda hiç bir hazır şablon veya hazır bir materyal kullanmadım yani tamamı ile bana aittir.
Resimlerin çekimi ile yaklaşık 2 ayımı aldı.

(Müzik seçimi rastgele oldu :D :D :D )

www.goynucekcpl.k12.tr/pan/index.swf

Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

güzel olmuş hocam eline sağlık çok uğraşmışsın. bende amasya merkezdenim selamlar :+1: :+1: :+1: :+1: :+1:

tek kelimeyle süper olmuş hocsm ellerinize saglık.. :alkis: :alkis: :alkis:

Hocam güzel olmuş..... Elinize sağlık.....O resimler 3 boyutlumu...... Fare ile ilerlerken öle gözüküyo....

osayrac' Alıntı:
Hocam güzel olmuş..... Elinize sağlık.....O resimler 3 boyutlumu...... Fare ile ilerlerken öle gözüküyo....
Hocam teşekkür ederim.
3 boyutludan kastınızı anlayamadım.

Resimler yaklaşık 14 farklı resimin birleşmesi ile oluştu.

Ya mouse ile ilerlerken resimler sadece düz olarak ilerler.... Ama burada öle değil... resimler üzerinde fare ile ilerlerken resimler dönüyormuş gibi oluyo...

hocam elinize sağlık..tasarım açısından menüler ve butonlar biraz daha küçük ve yazılar biraz daha değişik ve küçük olaiblilrdi..kolay gelsin..

Güzel olmuş elinize sağlık
kamerayı sabitleyip etrafında döndererek resimler çektiniz değil mi?

Gözüm döktürmüşsün yine yaaa valla yazın bana öğret bu işi :) anlaşılan tayin oldun yolculuk nereye ?

Arkadaşlar, bizim bir arkadaş samsung D880 cep telefonu aldı. Kamera kısmında panaromaçekim yapmak için ayrı bir kısım var. 1. resmi çektikten sonra 2. resmi çekerken, 1. resmin sağ kısmını ekranda gösteriyor. Dolayısıyla aradaki geçişi çok iyi yakalayabiliyorsunuz. Acaba bu özelliğe sahip bir dijital fotoğraf makinesi biliyormusunuz ?

Teşekkür ederim arkadaşlar.

ereneren55' Alıntı:
Gözüm döktürmüşsün yine yaaa valla yazın bana öğret bu işi :) anlaşılan tayin oldun yolculuk nereye ?

Vayyy Sinan.

Kardeşim merhaba. Görüşemesekte haberlerini alıyorum. Hüseyin Çelik ile aranız çok iyiymiş bu aralar okuduğuma göre. :D :oops:

hocam çok beğendim. flash bilginiz iyi sanırım. bu aralar bende flasha merak saldım. tavsiye edebileceğiniz bir kaynak varmı?
ne kadar sürede sökerim ben bu flashı.

hocam o ilçe senin hakkını ödeyemez. ama senden sonra arkadaş için kötü olmuş :mrgreen:
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

fla sıda olsa

Hocam ellerine sağlık herkezin dikkatini çekecek bir çalışma olmuş. Flashla ilgilenen biri olarak nasıl olduğundan çok nasıl yapıldığını merak ettim.
Bizde böle bişe yaparsak ilçelere güzel olur dolayısıyla sizin hepsinin temelinde imzanız olur. :)
diyecem odur ki bu flashın FLA sınıda yollasanız çok güzel olacak.
Teşekkürler yeni görev yerinizde başarılar...

ufukaslan82' Alıntı:
hocam o ilçe senin hakkını ödeyemez. ama senden sonra arkadaş için kötü olmuş :mrgreen:
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Hocam teşekkür ederim.
Hak ödemelerine gerek yok, bizleri amele olarak görmeseler yeterdi bize ama neyse ya

mask' Alıntı:
hocam çok beğendim. flash bilginiz iyi sanırım. bu aralar bende flasha merak saldım. tavsiye edebileceğiniz bir kaynak varmı?
ne kadar sürede sökerim ben bu flashı.

Hocam bence başlangıç için
Medyasoft yayınlarının Macromedia lash MX 2004

devamı için yine yayınevinin actionscript kitabı var

bunlar bence iyi kaynaklar ama hocam kitapçıda incelerseniz daha iyi olur bence

Geri