flash player hatası??

Kodla Büyü

bravehard2010

Süper Üye
Süper Üye
Slm arkadaşlar bilgisayarıma format attım ve adobeden flash indirp yüklemeye çalıştım program yükleniyor ancak aktif bir şekilde gözükmüyor.Program ekle kaldırda var ancak videoları oynatmıyor get flash player uyarısı alıyorum....Explorer9 ve windows7 kullanıyorum.Eski sürüm yükledim aynı problem ne yapabilirim ne öneririsiniz?

İnternet explorer 32 bit desteklemiyor işletim sistemim.Explorer 9 -64 bit ile flash player kullanamayacak mıyım şimdi?Çok ilginç ...

Yönetici olarakta yükledim sıkıntı çıktı bunun bir çözümü yok heralde bayağı araştırdım.Cevaplar için teşekkür ederim...

bravehard2010' Alıntı:
İnternet explorer 32 bit desteklemiyor işletim sistemim.Explorer 9 -64 bit ile flash player kullanamayacak mıyım şimdi?Çok ilginç ...
64 bit işletim sistemlerine 32 bit internet Explorerda yükleniyor.

Başlat >Tüm programlar en üstte doğru internet explorer tıkla bu 32 bir olanı. Onun hemen üstünde de 64 bit olanı var sen onu kullanıyorsun.

Hocam haklısınız yeni gördüm ancak 32 bit explorer yüklerken işletim sisteminizle uyumlu değil şeklinde hata veriyor.Neticede flash player yükleyemedim :(

Geri