Flash manşet haber hakkında

Kodla Büyü

neverjealous

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Dosyadaki manset haber sisteminin boyutunu 800 * 300 boyutuna getirmek istiyorum. Ancak getirdiğimde sol ve sağ tarafında boşluklar oluşuyor. Oluşan bu boşlukları bir türlü gideremedim. Yardımcı olabilecek hocalarım, sizleri bekliyorum, saygılar :oops:

Ekli dosyalar

• manset.rar
    239.5 KB · Görüntüleme: 303
sizin sorununuza yardımcı olamayacağım ancak siz bana çok büyük bir yardımda bulundunuz. sadece size teşekkür edebilmek için siteye üye oldum. çok teşekkür ederim...

ayrıca teşekkür butonu göremedim.

*MAVİ*' Alıntı:
sizin sorununuza yardımcı olamayacağım ancak siz bana çok büyük bir yardımda bulundunuz. sadece size teşekkür edebilmek için siteye üye oldum. çok teşekkür ederim...

ayrıca teşekkür butonu göremedim.
Görüyor musunuz sevaba girdim :mrgreen:

Sorunun cevabını ben de merak ediyorum aslında.. Flash manşet benim de hoşuma gitti - fakat çözünürlük bana da uygun değil şu anda. Çözünürlük değişimi fla dosyası üzerinden mi yapılıyor

flayı biraz kurcaladım.Kaydederken flash 8 olarak kaydettim.MEnü 6 tane az oldu 10a çıkardım.Umarım istediğin gibi olmuştur hocam

Ekli dosyalar

• Yeni klasör (3).rar
    367 KB · Görüntüleme: 171
braddock26 üstad flash ı kullanmayalı çok oldu - o yüzden bulamadım. Kütüphanedeki sembollerden herhangi birine özellikler dediğimde 800*300 olanı değiştirdim => 800*600 olarak. Fakat sahne büyürken - fotoğraflar büyümedi - yani 800*600 fotonun sadece üst kısmı görünüyor manşette. Bu ayarı nereden yapıyorduk - balık tutmayı öğrenmem lazım

oziie' Alıntı:
braddock26 üstad flash ı kullanmayalı çok oldu - o yüzden bulamadım. Kütüphanedeki sembollerden herhangi birine özellikler dediğimde 800*300 olanı değiştirdim => 800*600 olarak. Fakat sahne büyürken - fotoğraflar büyümedi - yani 800*600 fotonun sadece üst kısmı görünüyor manşette. Bu ayarı nereden yapıyorduk - balık tutmayı öğrenmem lazım

bende benzer bir sorunla karşı karşıyayım cevabınızı bekliyorum

Layer 2 yi soruyorsunuz sanırım hocam

Ekli dosyalar

• 800300.jpg
    800300.jpg
    206.2 KB · Görüntüleme: 797
Geri