Flash Hazır manşet ve EK olarak (bu konuda yardım)

Kodla Büyü

cyberrebir

Site Gezgini
Arkadaşlar Flash haber manşet bulmak pek zor degil ama ben şöyle bir şey istiyorum. Mesela ben 5 tane manşet attım bugün ve bu hafta içinde yeni manşetler ekledim yanlız eski haberlerimin silinmesinide istemiyorum. Mesela biri girince Tüm haberleri görebilecek bir modul istiyorum.Manşetten haberi yayımladıktan sonra onlar bir yerde depolansın tüm haberler dedigim de haberlerin tümü gelsin.En önemlisi manşet haberi yayınladığım an o haber otomatik tüm haberler sayfasına eklenisin.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Umarım net anlatabilmişimdir...

hazırcı degilim ama bunu arayarak bulamadım. flash haber manşet ( ki zaten cok kolay bulunur) yanlız diğeri için ancak paragraf yazarak derdini anlatırsın. Bu da google amcanın işine gelmiyor :))

cyberrebir' Alıntı:
Arkadaşlar Flash haber manşet bulmak pek zor degil ama ben şöyle bir şey istiyorum. Mesela ben 5 tane manşet attım bugün ve bu hafta içinde yeni manşetler ekledim yanlız eski haberlerimin silinmesinide istemiyorum. Mesela biri girince Tüm haberleri görebilecek bir modul istiyorum.Manşetten haberi yayımladıktan sonra onlar bir yerde depolansın tüm haberler dedigim de haberlerin tümü gelsin.En önemlisi manşet haberi yayınladığım an o haber otomatik tüm haberler sayfasına eklenisin.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Umarım net anlatabilmişimdir...
.
hocam onun için 2 yol var
.
1. Joomla yada benzeri CMS sitemi kullanacaksınki veritabanından tüm haberleri çekebilsin

2. standart manşet haber sistemi kullanacaksın. + birde haberler diye kendin bir sayfa yapacaksın ve manşetten kaldırdıklarını elle buraya linklerini tek tek ekleyeceksin. manşet haber sisteminin altına da TÜM HABERLER diye bir link verdin mi işin tamamdır
.
manşet haber sistemleri sadece belirtilen verileri okur. manşetten kaldırdığınızda o verilere ulaşması İMKANSIZDIR. o yüzden cms kullanmıyorsanız elle yapmaya mahkumsunuz.

Anladım. Yanlız joomla da biraz sıkıntı yaşıyorum henuz tam kullanmayı öğrenemedim. Joomlada sadece o dedigim tüm haberler sayfasını tek yapabilme şansım war demi? Bu arada çok teşekür ederim

Geri