Flash Dosyaları En Kolay Yoldan İndirmek

Kodla Büyü
ayrıca Mozilla Firefox dan sağ tuş --> sayfa bilgilerini göster --> ortam sekmesinden de indirebiliriz.

hocam bunun için kullanabileceğimiz önerdiğiniz program(lar) var mı ?

yasarsahbaz hocam kelime türetmece oyunu vardı ama sizin yöntemle indiremedim. bir yerde hata mı yapıyorum yoksa sizin yöntemle inmezmi bu dosya

ysartemur' Alıntı:
yasarsahbaz hocam kelime türetmece oyunu vardı ama sizin yöntemle indiremedim. bir yerde hata mı yapıyorum yoksa sizin yöntemle inmezmi bu dosya
Hocam bana oyunun olduğu linki verin.

Edit: Siz verene kadar dayanamadım google'a kelime türetme oyunu yazıp ilk çıkan oyun sayfasına girdim ve bakın benim uyguladığım 4 adım ile oyunu indirdim. Sadece 15 saniyemi aldı indirmek.

Anladığım kadarıyla oyunun olduğu sayfaya kadar girmeden adımları uygulamaya çalışıyorsunuz hocam. Oyunun görüntüsü hangi sayfada ise, tam o sayfada iken adımları uygulamaya başlayacaksınız.

Ha şu da bir gerçek ki bazı swf dosyaları pc'ye indirince direkt olarak çalışmaz. Onlar için de ayrı bir yöntem var. İsteyen olursa onu da anlatırım.

Hocam gösterdiğiniz yöntemi başka bir siteden denedim oldu çok teşekkürler.

yasarsahbaz hocam swf yi indirdim ancan oyunun introsu iniyor. oyun başlamıyor.
ctrl+ F ile basında index.swf görünüyor. index. swef yi indirince oyun çalışmıyor

ysartemur' Alıntı:
yasarsahbaz hocam swf yi indirdim ancan oyunun introsu iniyor. oyun başlamıyor.
ctrl+ F ile basında index.swf görünüyor. index. swef yi indirince oyun çalışmıyor
Hocam indirme işleminiz başarılı. index.swf indirmeniz normal. Ama içinde çağırdığı kodlardan olsa gerek dediğiniz gibi intro'dan öte geçemiyor. Oyun sitesine entegre ettim swf'yi, hala çalışmıyor.

Maxthon İnternet tarayıcısını kullanabilirsiniz. Ben daha basitini görmedim. Hem video hem de swf indiriyor. Nerede olursa olsun. Maxthon tarayıcı ile herhangi bir video veya swf açınca sağ üst köşedeki indirme kısmına linki otomatik geliyor. Yer seçip indir diyorsunuz. Herhangi bir eklenti veya program gerektirmeden indirebiliyorsunuz.

programsız mozillada .swf kaydetme 30 saniyede...

Ekli dosyalar

• swf kaydetme 1.png
    swf kaydetme 1.png
    204.7 KB · Görüntüleme: 287
  • swf kaydetme 2.png
    swf kaydetme 2.png
    64.3 KB · Görüntüleme: 284
  • swf kaydetme 3.png
    swf kaydetme 3.png
    149.1 KB · Görüntüleme: 285
  • swf kaydetme 4.png
    swf kaydetme 4.png