Flash diskten çalışan Dyned (Öğrenci versiyonu)

Kodla Büyü

musduva

Üye
Dyned programını, bilgisayarınıza kurmadan doğrudan USB flash belleğinizden çalıştırsanız, internetiniz olsa da olmasa da her yerde, her bilgisayarda, her işletim sisteminde (XP-Vista-Win7) çalışabilseniz ne iyi olurdu değil mi? Bu hayaliniz artık gerçek oldu. Sizlere “Taşınabilir Dyned” programını sunmaktan dolayı büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. :)))
Tek yapmanız gereken bir flash belleğe bu programı atmak ve evde, okulda, her yerde sadece USB flash belleğinizi takıp çalışmaya başlamak.
Aşağıdaki linkten indireceğiniz dosyaların içinden çıkacak olan resimdeki dosyayı flash diskinizin içine kopyalayın ve çalışmaya başlayın.

http://www.duckload.com/dl/A4Eb2
http://www.duckload.com/dl/XYJb2

YA DA tek link isterseniz.

http://www.fileserve.com/file/3XB5d2j

Duckload eskiden çok iyiydi ama az önce denedim, server problemi var. Bu gece Hotfile'a upload yapmaya başladım, hem de tek link !

Hotfile da server problemi yaşadığı için fileserve.com'a yükledim dosyayı.

NOT: Bu program sadece USB'den çalışacak şekilde öğrenciler için yapılmıştır. Hard diskten çalıştırılırsa <UsbActivationOnly> hatası verir.

ini dosyasınını göndermediğini söyleyen çıkarsa aldırış etmeyin. Az önce bir öğrencimin şifresiyle giriş yapıp 15 dk. kadar çalıştım, çıkış yaparken "Syncing Records" uyarısını gördüm, Records Manager ile giriş yapıp kontrol ettim. Benim çalışmam işlenmiş gözüküyor. :++: Yani problem yok.

Ekli dosyalar

• dyned.PNG
    dyned.PNG
    54.5 KB · Görüntüleme: 5,095
Re: Flash diskten çalışan Dyned

daha pratik. kurmayı başaramayan öğrenciler için güzel bir yol.

Bu arada hocma inmiyor. 5. deneyişim serverda sorun var diyor. Başka bir ortama yükleseydiniz keşke.

bu sürüm bakanlığa ini dosyalarını göndermiyor diye bir söylenti var. yani öğrencinin ne kadar ilerlediği görülemiyormuş. Doğruysa..

ini dosyasınını göndermediğini söyleyenler kafadan atıyorlar, server bazlı aksaklıkları bize yüklemeye çalışıyorlar. Az önce bir öğrencimin şifresiyle giriş yapıp 15 dk. kadar çalıştım, çıkış yaparken "Syncing Records" uyarısını gördüm, Records Manager ile giriş yapıp kontrol ettim. Benim çalışmam işlenmiş gözüküyor. :++: Yani problem yok. Eve gidince de server durumunu kontrol ederim (Şu an okulda bilg. kursu veriyorum). Duckload daha hızlı bir indirme sunuyor, o yüzden oraya upload yapmıştım.

biltek2007' Alıntı:

Ayrıca sadece evdeki ya da okuldaki bilgisayara mahkum olmaktan kurtuluyorlar. İstedikleri bilgisayarda, internet olmasa dahi çalışabiliyorlar. :idea:

musduva' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:

Ayrıca sadece evdeki ya da okuldaki bilgisayara mahkum olmaktan kurtuluyorlar. İstedikleri bilgisayarda, internet olmasa dahi çalışabiliyorlar. :idea:

hep şunu soruyorlardı.Biz dyned i flash a alıp kursak diye TAM isabet teşekkürler

Ben indirdim hocam sorun yok. Sanırım yoğunluktan problem çıktı.

1. link çalışıyormu arkadaşlar ben bir türlü indiremedim linki yenileyebilirseniz sevinirim. yada indiren arkadaşlar farklı bir ortama atarlarsa çok iyi olur.
teşekkürler.

arkadaşlar cok denedim ama 1. link sorunlu tekrar yazıyorum
yükleyen olursa cok sevinirim bana gerekli bir program.

designbote' Alıntı:
arkadaşlar cok denedim ama 1. link sorunlu tekrar yazıyorum
yükleyen olursa cok sevinirim bana gerekli bir program.

Duckload eskiden çok iyiydi ama az önce denedim, server problemi var. Bu gece Hotfile'a upload yapıcam.

Bu seneki versiyonla uyumlu mu bu sistem.

Evinde interneti olmayan bilgisayar sahibi öğrenciler için bu sisteme geçmeyi planlıyorum

2011-2012 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İÇİN GEÇERLİ DEĞİL ARKADAŞLAR ARTIK DYNED USB GEÇEN SENE KULLANABİLİYORDUK FAKAT BU SENE KULLANIMDA DEĞİL GÜNCELLEMELER İSTİYOR DÜZENLEMESİ OLAN YENİ GÜNCELLENMİŞ USB DYNED VAR MI ACABA internette araştırdım fakat bulamadım yardımcı olabilecek arkadaşlardan güncel usb dyned versiyonu varsa çok dua alacaktır..... :idea:

musduva bu çalışmayı nasıl hazırladığından bahsedebilirse güncel bir sürüm hazırlayabiliriz belki

Flash diskten çalışan Dyned (Öğrenci versiyonu), var mı hala bu şekilde kullanabilen?

Geri