flash diski takınca sürücü yok hatası veriyor ama aynı zamanda flash kullanabiliyoruz

Kodla Büyü

123456

Aktif Üye
merhaba.
flash diski takınca sürücü yok hatası veriyor ama aynı zamanda flash kullanabiliyoruz.ve bilgisayarı kapatıncaya kadar bu uyarı sayfasını kapatamıyoruz.
usb sürücüler yüklü.
ne yapılabilir bu durumda ve neden kaynaklanıyordur.
şimdiden teşekürler

flash disk içindeki dosyaların yedeğini alıp, biçimlendir ve tekrar kullan bence. muhtemelen virüs bulaşmış gibi...

kesinlikle virüsten kaynaklanıyor hocam. symantec 8.1 yada symantec 10.1 bilgisayarı hiç zorlamadan bu tür virüslerden uzak tutuyor bilgisayarı. indirmek istersen haberim olsun...

hocam indirmek idtiyorum adres verecektiniz hehralde.
yardımlarınız için sağolun.

Arkadaşlar flash diske tıkladığınızda hata veriyorsa sürücü adını adres kısmına yazıp enter tuşuna basın içerisine girer. ör/ h: enter

flash diski kullanıyorum onda problem yok ben sadece hata mesajından kurtulmak istiyorum. bilgisayar kapatılıncaya kadar gitmiyor çünkü.

donanımsal çakışma da olabilir virüs de. bilgisayarda kart okuyucu falan varsa çakışma olabiliyor. çalıştığı halde hata veriyor. virüs için de bellek takılıyken dracula temizleyici dene derim. geçenlerde okuldaki pcde işe yaradı. tabi bundan sonra yeniden yapılandırma yapmam gerekiyor. Onun için de Harddisk Autorun Removal Tool tavsiye ederim. :wink:

mcupdate virüsü anladığım kadarıyla..
forumda verilmişti sanırım.. mcupdate diye aratırsan bulabilirsin.. google ye yazdan da cevap verir..

Geri