FLASH BİLGİ YARIŞMA HAZIRLAMA PROGRAMI

Kodla Büyü
alfa-turk' Alıntı:
teşekkür edenler, neye teşekkür ettiniz?
Ben linke tıklanmıyordu cevap yazdım ve link aktif oldu o yüzden teşekkür ettim.Peki siz forum kolluk kuvvetimisiniz ki millete yorumlarından dolayı sual soruyorsunuz?

Seçtiğiniz sorulardan size özgü yarışma uygulaması isterseniz mail adresime sorularınızı gönderin. 3 gün içinde okullar arası bilgi yarışması uygulamanız mail adresinize gönderilir. Bunun için 25 asıl ve 5 yedek olmak üzere 30 soru göndermeniz gerekiyor. Siz kendi tercihinize göre uygulamayı inceleyerek çok farklı branşlardan veya tek dersten de soru hazırlayabilir, isteğinize göre yarışma yapabilirsiniz. (30 YTL) Posta Çeki No : 5323352

Baya paylaşımcı bir programmış. Tamamen duygusal, bir de incelemeden teşekkür edenleri anlayamıyorum. Program program değil ki.

iletilerin hepsini okudum. arkadaşlar teşekkür etmiş ama programda nasıl değişiklik yapacaz diye soruluyor. değişiklik yapmak için soruları hazyırlıyorsunuz programı yapan kişiye sorularla birlikte 30 tl bayılıyosunuz o da size programı sizin sorularınızla gönderiyor. fakat 30 tl 2008 yılında imiş. şuan ne kadar ister bilemem

Arkadaşlar, bu çalışmayı ekleyen arkadaş çalıntı bir programı buraya yüklemiş. Bu program samimi bir arkadaşımın hazırlamış olduğu telifi kendisine ait bir çalışmadır. O yüzden lütfen bu programı kaldırınız buradan. Zaten işe de yaramaz fla sı yok. exe olarak yüklenmiş kesinlikle bu haliyle kullanılamaz ve hazırlayan arkadaşın da bu konuda rızası yoktur eminim. Emeğe saygı kapsamında bu çalışmanın kaldırılmasını istiyorum. hele ki fla sını bir yerlerden bulup burada yayınlanırsa arkadaş mutlaka bu konuda gerekli yasal girişimlerde bulunacaktır. selamlar.

Elimize sağlık,yalnız konu bilgi yarışması olduğu için bu kadar çok dikkat dağıtıcı hareketlişeyler kullanmasanız saha iyi olurdu bence

Arkadaşlar böyle bir program mı lazım size?
Bundan daha iyisini yapabilirim size. tabi ki talep çok olursa.
Zor bişey değil, emin olun sizin içinde öyle.

Hocam emeğinizie sağlık gerçekten güzel.
Biraz daha sade bir arayüz iyi olur. yanım sönen nesneler. birbirine uzak renkler gözü yoruyor.
çok güzel
başarılar

"Wondershare QuizCreator" Bu program piyasadaki en kaliteli program resmi sitesindeki örneklere de göz atabilirsiniz.Ben kullandım çok pratik ve başarılı bir program.

mazaka2012' Alıntı:
"Wondershare QuizCreator" Bu program piyasadaki en kaliteli program resmi sitesindeki örneklere de göz atabilirsiniz.Ben kullandım çok pratik ve başarılı bir program.

başka bir başlık altında ayrıntılarından bahseder msn?

Geri