FLASH BELLEKTEN BULAŞAN VİRÜSLERE EN İYİ ÇARE

Kodla Büyü

doganksk

Site Gezgini
arkadaşlar sadece flash bellekten virüslere karşı başarılı olan bir virüs programı arıyorum okul için .öğretmen arkadaşlar flash belleklerini her yere sokuyolar sonra uraş dur...eset smart 4 kullanıyoruz ama fayda etmiyor...daha önce avira vardı sanki o daha iyidi flash bellekten bulaşan virüsler için...sizce hangi programı kullansak?

ilgilenen arkadaşlara teşekkürler
usb disk security buldum yükledim
toptas programını da yükledim ama tarama yaptırıyorum yada yaptıramıyorum :) tara diyorum hemen zaralı dosya bulunamadı diyor...tarama yapmıyo galiba

avira sanırım eset smarttan daha iyi bu konuda

ben de usb disk security kullanıyorum memnunum,buyrunuz :)

Ekli dosyalar

• USB Disk Security 5.2.0.5.rar
    1.2 MB · Görüntüleme: 583
arkadaşlar bu sorunun kesin çözümü var.

öncelikle flash belleğe ntfs format. daha sonra flash belleklerinizin içine bir güvenli klasör oluşturup, bu klasöre tam denetim verirseniz ve flash belleklerinizin root dizinine sadece okuma ve yürütme yetkilerini verirseniz roota virüs, dosya vb şeylerin oluşması imkansız hale gelir. tabi everyone kullanıcıları için.

tek sorun sağ tuş gönder/flash bellek olayının bu ayardan sonra mümkün olmayışı

flash belleğinize virüs bulaştığında 2 yol var 1. si anti virüs ile tanıtacaksınız 2. si ise flash belleğinizi biçimlendirmeniz gerekiyor umarım yardımcı olmuşumdur

firoerd' Alıntı:
arkadaşlar bu sorunun kesin çözümü var.

öncelikle flash belleğe ntfs format. daha sonra flash belleklerinizin içine bir güvenli klasör oluşturup, bu klasöre tam denetim verirseniz ve flash belleklerinizin root dizinine sadece okuma ve yürütme yetkilerini verirseniz roota virüs, dosya vb şeylerin oluşması imkansız hale gelir. tabi everyone kullanıcıları için.

tek sorun sağ tuş gönder/flash bellek olayının bu ayardan sonra mümkün olmayışı

Bu kesin çözüm sağlıyor mu hocam? Bi de virüslerin NERO ypluyla silindiğine şahit oldum ben. Bu konuda fikri olan var mı? Hangi dosyaları siliyorlar? Ben iki kere o şekilde flash temizlettim. Özellikle win32.sality virüsünü temizlemişti

Geri