Flash Belleklerdeki Kısayolu siler (UsbShow1.0)

Kodla Büyü

bt3468

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Flash belleklerdeki Kısayolları her zaman attrib komutunu yazarak çözebilirsiniz. Fakat bunu bir matematik, fizik, türkçe... öğretmenlerine anlatamazsınız. bu durumda iş size düşer...

UsbShow1.0 programını Akıllı tahtalara, öğretmen odasındaki bilgisayara masaüstüne kopyalayın tık tıkla Flash bellek içindeki görünmeyen dosyaları gözüksün.
Program kurulum istemez...

http://www.usbshow.net

Ekli dosyalar

• usbshowprog.jpg
    usbshowprog.jpg
    32.3 KB · Görüntüleme: 1,559
  • UsbShow1.0.rar
    441 KB · Görüntüleme: 191
Re: UsbShow1.0 Flash Belleklerdeki Kısayolu siler

Sayın hocam, öncelikle teşekkürler.
Programı 360 total trojanlı olarak görüp, siliyor. Programda virüs olmadığından eminim ancak 360 total, kişilerin kendilerinin yaptığı programları şüpheli dosya olarak görüp, çalışmasını engelliyor, hatta siliyor.
Haberiniz olsun.

teşekkürler

Teşekkürler hocam

yakuphan' Alıntı:
Sayın hocam, öncelikle teşekkürler.
Programı 360 total trojanlı olarak görüp, siliyor. Programda virüs olmadığından eminim ancak 360 total, kişilerin kendilerinin yaptığı programları şüpheli dosya olarak görüp, çalışmasını engelliyor, hatta siliyor.
Haberiniz olsun.

ikinci versiyonunda programı geliştirip
kurulum dosyası ile antivirüs programları engellemez diye düşünüyorum....

az önce programı inceledim. C# ta yapılmış olan bu program windows komut sisteminde attrib komutu çalıştırarak dosyaları özniteliklerini değiştiriyor. Bunun yanında bir kaç tane lnk uzantılı dosyayı siliyor. Programı kötüleme adına demiyorum. Yaptığı işlem 15-20 satırlık bat dosyasının yaptığı işlem.

Bu arada kendi yazmış olduğum usb antivirus yazılımını en kısa zamanda paylaşacağım. Sisteme entegre oluyor. Flash takıldığında devreye girebiliyor. Combofix ve adwcleanerin tanıyabildiği virüsleri tanıyor. Görünmeyen dosyaları eski haline getiriyor. Gibi 3-5 tane daha özeliğe sahip. En kısa zamanda burada paylaşacağım. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle bitiremiyorum.

Re: Ynt: Flash Belleklerdeki Kısayolu siler (UsbShow1.0)

Umudumuzsun hocam
Bekliyoruz.

Geri