Flash bellek tavsiyesi 64GB

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
Etkileşimli tahtalar için çok da pahalı olmayan 64GB USB 3.0 flash bellek tavsiyesi istiyorum.

Sandisk 64 Gb USB 3.0 aldım 55 TL'ye. Gayet kullanışlı ve hızlı tavsiye ederim.

ben bu gun ımaj attım en uygunu sandısk ve hızına bak gecen gun 101 gelmıstı 32 gb 25tl
okuma hızı 100 yazmada 50 olursa ıyıdır

64 gb kingstonun gri ufak olanlarından bir yıldır kullanıyorum.
kendi laptobumda hiç sorun yok fakat okulda bazı bilgisayarlarda içerisinden kesmeye(kopyalama sorunsuz) ve bazen de içerisine kopyalamaya sorun çıkarıyo.

Cruzer glide oldukca yavas tavsiye etmem kullaniyorum sandisk flair oldukca hizli tavsiye ederim kullaniyorum

hocam bende de sandisk var8 gb olanlardan bazı bilgisayarlar okuyor bazıları okumuyor. sağlam bir şey arıyorum

Sandisk flair lar kısa süreli kullanımlarda bile aşırı ısınıyor. Şimdilik bir sorun yok ama ileride sorun olur mu bilemem.

sandisk flair usb 3.0 dan saniyede 32 mbyte ile yazıp 72 mbyte okuyor

Kingston metal kasa almıştım şimdi kullanamıyorum aynı şekilde arkadaşımda kullanamadı 2-3 ay ancak kullanabildim sandisk flair güzel görünüyor sandisk ultra fit de alınabilir

arkadaşlar bir flaş belleğimi kaybettim, biri bozuldu, okula da bir flaş bellek alacağız etti 3 flaş bellek :roll:
arkadaşlar sağlam hızlı bir flaş bellek tavsiye eder misiniz?

buyey' Alıntı:
arkadaşlar bir flaş belleğimi kaybettim, biri bozuldu, okula da bir flaş bellek alacağız etti 3 flaş bellek :roll:
arkadaşlar sağlam hızlı bir flaş bellek tavsiye eder misiniz?

kullanan arkadaşlar tavsiye yok mu?

Hepsiburadadan aldiginiz flash bellekler 2 yil icinde bozulursa hem para iade ediyorlar hem de bozulan urunun yenisi yollaniyor. Veri kaybi yasandigi icin boyle bir guzellik yapiliyor

Geri