FLASH BELLEGİME BULAŞTI LÜTFEN YARDIM

Kodla Büyü

ne0h

Üye
oBgLu.jpg

Lütfen Yardım Edin Abiler ben daha 13 yaşındayım pc den anlıyorum az da olsa bu gün baya ugraştım olmadı siz biliyosunuzdur flash 16 gb pc özellikleri
8 gb ram i7 işlemci 1.60 ghz win 8 makine yanlız forumda okudum birkac yerde bat dosyası vermissiniz bat dosyası win 8 de çalışmıyor malsef :( Yardımmm

ABİCİM İÇİNDE ÖNEMLİ ŞEYLER VAR ABİM ÜNİVERSİTE OKUYOR ONUN ÖDEVLERİ FİLAN VAR İÇİNDEKİLERİ KURTARMAM LAZIM BAŞKA BİLDİGİN BİŞİ VARMI ?

içindekiler silinmez zaten. forumda attrib komutu arat bulursun. Ayrıca kısayol virüsüyle ilgili çok çözüm var.

eminmisin geçen babamın flash belleğine de olmuştu nod32 ile tarattım içinde ne varsa gitti

Hocam rar arşivi oluşturup önce içindekileri al... Sonra tarat sorun çıkar dye korkuyorsan...

Bu dosyayı belleğine at ve çalıştır. Tabii ondan önce bir antivirüs programıyla bilgisayarını ve belleğini temizle.

Ekli dosyalar

• Goster.rar
    204 bayt · Görüntüleme: 55
Srebrenica' Alıntı:
Bu dosyayı belleğine at ve çalıştır. Tabii ondan önce bir antivirüs programıyla bilgisayarını ve belleğini temizle.
Hocam Makine win 8 attribe komutu işe yaramıyor on defa denedim
S8rAP.png

Başlat>> Hemen üstte bulunan kutucuğa cmd yaz

Açılan siyah ekranda Flash belleğin sürücü harfi ne ise onu yaz Ör: E: yada F:
Enter a bas

daha sonra da

attrib *.* -h -s -r -a /d /s

yaz enterla. Bir süre bekle dosyalar geri gelecektir. O kısayoluda sakın tıklama hemen sil

Geçmiş olsun

Eklediğim dosyayı RAR arşivinden çıkarıp belleğe atmamışsın. Şimdi Windows 8.1 64 bitte denedim çalışıyor.

Srebrenica' Alıntı:
Eklediğim dosyayı RAR arşivinden çıkarıp belleğe atmamışsın. Şimdi Windows 8.1 64 bitte denedim çalışıyor.
yaw arkadaşım attım gene çalışmıyor. ha bu arada
biltek99' Alıntı:
Başlat>> Hemen üstte bulunan kutucuğa cmd yaz

Açılan siyah ekranda Flash belleğin sürücü harfi ne ise onu yaz Ör: E: yada F:
Enter a bas

daha sonra da

attrib *.* -h -s -r -a /d /s

yaz enterla. Bir süre bekle dosyalar geri gelecektir. O kısayoluda sakın tıklama hemen sil

Geçmiş olsun
Yazdıklarımı okumadın herhalde ama genede saol

Bak yukarıda anlatılanları uygulayamadıysan sana en basit yöntemi söyleyeceğim. Winrar.exe yi aç. Daha sonra flash belleğinin içine gir dosyalarını kopyala masaüstündeki bir klasöre sonra flash ı biçimlendir.

Ekli dosyalar

• winrar.png
    winrar.png
    80.9 KB · Görüntüleme: 860
ben bu sefer farklı pc den cmd den attribe koduyla düzeltmeye çalıştım oldu ama bu sefer bi klasör geldi klasörün ismi yok o yüzden giremiyorum nolur yardım edin

Geri