Flash belleğim açılmıyor?

Kodla Büyü

ozkancanan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Flash belleğimin içindeki kalsör ve dosyaların hiç biri gözükmüyor. Özelliklerden baktığımda bellek dolu gözüküyor ama içine girdiğimde hiç bişey gözükmüyor. nod32 ile tarattım, gizli dosyaları aktif ettim yine olmadı :eek:

şunu flashın içine at ve bir defa çalıştır.

Ekli dosyalar

• sistem dosyalarını görünür yap.rar
    239 bayt · Görüntüleme: 100
guvenlik-antivirus-spyware-vs-f48/kaybolan-dosyari-gorunur-yapma-dosya-var-ama-gorunmuyor-t40601.html
Diğer yolları deneyin.
Merak etmeyin hocam dosyarınız sistem klasörü haline getirilmiş malesef bunu yapan bir virüs. Bundan kurtulmanın birkaç yolu var ben size kısaca bahsedeyim. Klasör seçeneklerinde korunan işletim sistemi dosyarını gösterme çekini kaldırıp dosyarınızı görebilirsiniz. Bir başka yol üçüncü parti yazılımlarını kullanmaktır. sıkıştırma araçlarından birini kullanabilirsiniz.Winrar,7zip programı gibi veya bir dosya yönetici kullanabilirsiniz xyplorer ya da FreeCommander bu dosya yöneticileriyle klasörlerinizi rahatlıkla görebilirsiniz.
Başka bir yöntem dos altında bunları sistem dosya özelliklerini kaldırabilirsiniz.
şöyle:
Başlat, çalıştıra gelin cmd yazıp enterlayın dos penceresi açılacaktır.
Burda şu kodu kullanın;
attrib -r -h -s d:\klasöradı

Yukardaki kodda D bölümündeki bir klasör için anlatılmıştır siz bunu kendi sürücünüze(C,D,E,F...) göre değiştirin. Klasöradı kısmına kendi klasörünüzü adını yazmayı unutmayın. Her klasör için ayrı ayrı kodu uygulayın.
Geçmiş olsun artık dosyarınız eski görünümüne kavuştu.

olmuyor, ne denediysem açılmıyor, flash belleğe yeni bir word dosyası attım o gözüküyor ama eski dosyalar gözükmüyor, içinde önemli dosyalar vardı :(

Geri