FIRAT ÜNİVERSİTESİ yeni öğrenci :)

Kodla Büyü

dnz_ysf

Üye
ben fırat üniversitesi bilgisayar öğretmenliği 1. sınıfım. :D dersler işleniş hocalar hakkında bilgisi olan var mı?arkadaşlar fırat bilgisayar öğretmenliği var mııı? :?:

versace' Alıntı:
gedikle başlarsın mumy ile devam edip servati bulursun karabağa saplanır yıldızını parlatırsın

Bunların hepsinin üstüne bir de VAROL(ma) savaşı verirsen tam nirvana ya çıkarsın.
allah 4 yılda bitirmeyi nasip etsin diyebilirim ancak :)

versace' Alıntı:
ha ha ha neden mi anlarsın evlat....
gedikle başlarsın mumy ile devam edip servati bulursun karabağa saplanır yıldızını parlatırsın
neyse allah yardımcın olsun
:puhaha: :puhaha: hocam harika olmuş gerçekten ama bu söylediklerin bizim zamanımızda idi.... geçen yıl gittim gördüm ki ismini saydığın hocaların gedik hariç hepsi başka bölümlere geçmiş gedik hoca da sonunda bölüm başkanı olmuştu en son :D

bilgisayar öğretmenliği onların arka bahçesi bu dediğime inan yani atanan arkadaş ünv çıkışında öğrenci kırtasiye var oradan geçmiş yılların sorularını al hep değerleri değiştiriyorlar kafayı biraz çalıştırırsan geçersin özelden mail adresini yada telf gönder sana yardımcı olalım unutmadan birinin canını sıkarsan 6'ya uzatırsın
neden mi 6 ? zaten 5 göreceksin kimsenin etlisine sütlüsüne karışma hocalar adını düşünürken senin kim olduğunu bile hatırlamasın...
Bu arada Varol ailesi onların içinde en kolayııı...

gedikpınar hala orda mı yaa daha vuran çımadı dı o adamı :p

Gedikpınar soyismini hatırlayamadım. Yatay geçiş yapmıştım 1.sınıfın sonunda. Bir sene de olsa okudum Fıratta..

bolubeyi' Alıntı:
H_M' Alıntı:
Gedikpınar soyismini hatırlayamadım. Yatay geçiş yapmıştım 1.sınıfın sonunda. Bir sene de olsa okudum Fıratta..
gedikpınar soyismiydi zaten.
Farkettim hocam soyismi. Gedikpinar Soyisimli hocayı hatırlamadim demek istedim.

Arkadaşın dediği gibi fırat ta tef yok artıkın kessin bötelidir... Kardeş sana girişte yastığını vermedilermi.. Yatışa hazır ol....

fırat tef bilg. öğrt okuyan arkadaşlar yata yata geçersiniz. sıkıntı olmaz :)

Geri