FIRAT ÜNİVERSİTESİ [TEF]

Kodla Büyü
yuddha sen ali cengizsin. tanıdım seni. eternity ve avatardan bildim. osm@ng isimli arkadaş da flash osman gibi geldi bana. ben kimim bil bakalım

yıllanmış kanka

ak3453' Alıntı:
Slm OXFIRAT'lı kardeşler..
Bende sizler gibi T.E.F. Elektronik Bilgisayar Eğitimi bölümü Elektronik Öğretmenliği gece mezunuyum...
015305.. okul nom...
2005 te fırattan mezun olduktan sonra hayat üniversitesine başladım..
Tüm kardeşlere ve hocalarıma sevgiler....
yıllanmış kanka naber ya abi her zaman olduğu gibi yine teksin. yani bizim sınıftan. neyse kib.

arkadaşlar merhaba ali cengiz ve flas osman ne haber

2005 elek. öğret. mezunu BABA YAŞAR

şimdilerde vatani görevini sarıyer/ İSTANBUL 'da yapıyor
selamlar...

Bende fırat mezunuyum arkadaşlar 99 girişliyim bilg. öğrt. bölümü Gececilerden (gece gezen)

Fırat geçmişte kaldı. Fırat'ta sevmediklerim olduğu gibi sevdiklerim de oldu. Sonuçta Nötr diyelim.

Re: yıllanmış kanka

deepblue05' Alıntı:
yıllanmış kanka naber ya abi her zaman olduğu gibi yine teksin. yani bizim sınıftan. neyse kib.

demek aynı sınıftayız seninle de. bu 05 Amasya ise tahmin edebilirim kim olduğunu...

Re: yıllanmış kanka

bozdagli' Alıntı:
deepblue05' Alıntı:

demek aynı sınıftayız seninle de. bu 05 Amasya ise tahmin edebilirim kim olduğunu...

Mustafa Tahminin doğru...
Yanlız değiliz buralarda..
Mustafa Yılmazer ..
Frezzy55
Sen ve Ben Su ana kadar rasladığım arkadaslar...

yigido03' Alıntı:
Merhaba Arakadaşlar.Ben de 97 elektronik öğrt. girişliyim.
Şöyle bi baktımda herhalde en kıdemlinizde benim :)
Herkese iyi günler...

kardeş ben de senin sınıf arkadaşın şanser... demekki en kıdemli sen değilmişsin ;)

Ooo Sevgili Hemşomda Buradaymış!!!

Şanserciğim merhabalar canım.Nerelerdesin yaw?
Bir Afyonlu olarak Uşaklı hemşomu nasıl tanımam.Görüşmek üzere...

OXFIRATLI ARKADAŞLAR BU SİTEYİ PEK KEŞVEDEMEDİLER...
KİMSE PİYASADA YOK GİBİ...

İYİKİ OXFIRATLIYIM...
YA OLMSAYDIM?

Cevap

ak3453' Alıntı:
Bende sizler gibi T.E.F. Elektronik Bilgisayar Eğitimi bölümü Elektronik Öğretmenliği gece mezunuyum...
015305.. okul nom...
Vaaay Kerim kardeş ne haber? demek bıyık da bıraktın. İLk bakışta Hakkı Buluta benzettim seni. ben kim miyim? Sınıfın Niğ-delisi :)

Re: Cevap

filatros' Alıntı:
ak3453' Alıntı:
015305.. okul nom...
Vaaay Kerim kardeş ne haber? demek bıyık da bıraktın. İLk bakışta Hakkı Buluta benzettim seni. ben kim miyim? Sınıfın Niğ-delisi :)

Ooo Mahmut Beyler de buradaymış. yalnız bu senin bebeklik resmin mi yoksa evlendin de çocuğun mu oldu. Sana benziyor doğal olarak :) Benim kim olduğumu, konumuma bakarsan anlarsın zaten...

Re: Cevap

Ooo Mahmut Beyler de buradaymış. yalnız bu senin bebeklik resmin mi yoksa evlendin de çocuğun mu oldu. Sana benziyor doğal olarak :) Benim kim olduğumu, konumuma bakarsan anlarsın zaten...[/quote]

Konuma bakınca anladım!
arada bi takılıyoz buraya işte. baktım Fırat yazıyor hemen daldım.
Resimdeki benim, daha evlenmek kısmet olmadı. Ne kadar sevimliyim değil mi? Keşke şimdi de böyle masum ve sevimli olsaydım :)

KEŞFETTİLER AMA
BU ÇATLAKTAN UZAK DURMAYA ÇALIŞIYOLAR :D

[/quote]

yaw naber nerelerde ne için uğrasıyorsunuz..
biraz kendinizi gösterin...
şöle artistirk olsun kadir inanır gibi...

kerim sen de arızaya bağladın demek! yanlız örümcek sana gitmemiş, bence serçe falan yapmalıydın 8)

Geri