FIRAT ÜNİVERSİTESİ [TEF]

Kodla Büyü
Slm OXFIRAT'lı kardeşler..
Bende sizler gibi T.E.F. Elektronik Bilgisayar Eğitimi bölümü Elektronik Öğretmenliği gece mezunuyum...
015305.. okul nom...
2005 te fırattan mezun olduktan sonra hayat üniversitesine başladım..
Tüm kardeşlere ve hocalarıma sevgiler....

Selam gençlik. Elektronik ÖĞr. Gündüz 2000 mezunuyum.

Sınıf ya da dönem arkadaşım yok galiba..

Herkese Başarılar...

yigido03' Alıntı:
Merhaba Arakadaşlar.Ben de 97 elektronik öğrt. girişliyim.
Şöyle bi baktımda herhalde en kıdemlinizde benim :)
Herkese iyi günler...

şöyle bi destur de yigido03; bende 97 elektronik öğretmenliği girişliyim.şöyle bi kendini tanıt istersen,belki sınıf arkadaşı çıkarız :)

canbaba' Alıntı:
yigido03' Alıntı:
Merhaba Arakadaşlar.Ben de 97 elektronik öğrt. girişliyim.
Şöyle bi baktımda herhalde en kıdemlinizde benim :)
Herkese iyi günler...

şöyle bi destur de yigido03; bende 97 elektronik öğretmenliği girişliyim.şöyle bi kendini tanıt istersen,belki sınıf arkadaşı çıkarız :)

Sevgili malatyalı arkadaşım.Belki değil seninle sınıf arkadaşıyız.
03 den tanımalıydın ama neyse :)

tamam şimdi oldu.tanımazmıyım.iyiyiz çok şükür.malatyada göreve devam ediyoruz işte.sen neredesin?işin doğrusu yiğido nick inden tevfik yiğit aklıma gekmişti ama 03 e de bi anlam verememiştim.seni gördüğüme sevindim doğrusu.

Sivas' tayım şu an.Sivaslıllara yigido denir de o yüzden öyle dedim.Malum ya doyduğun yer hikayesi:)
İlk atama ile geldim.Mecburi hizmet bitsin diye bekliyorum. Sizler nasılsınız? Selçuk, Fuat...
Fuat evlendi diye duymuştm.Görüşürüz artık.

yiğido o saydıklarının hepsi ve ben de evlendik. ha bu arada özel mesaj kısmına mail adresini göderirsen daha iyi görüşürüz.malum bura pek uygun bi platform değil özel görüşmeler için.

Oooo Ercan tanımazmıyım sınıfımızın en çalışkanını :)
Sen nasılsın nerelerdesin şimdi?
En son görüştüğümüzde İstanbul' da askerdin yanlış hatırlamıyorsam...
Görüşmek üzere biraderim...

Arkadaşlar merhaba bende Fırat Üniv.den 2001 mezunuyum. Baya zaman gecti. Şimdi bir ilköğretimde çalışıyorum Formatör olarak. Meslek liseleri daha güzeldi bizler için. En azından bilgisayar bölümü var. Dersler daha güzel oluyordu. İlköğretimde ise köreliyoruz. Herkese iyi çalışmalar.Bülent GÜLLÜ

Arkadaşlar merhaba.Bende fırat 2003 bilgisayar gündüz mezunuyum.ama sınıf arkadaşlarımdan kimseyi göremedim forumda.Karşılaşmak dileğiyle...hepinize başarılar

selam aradaslar ben Abdullah kasalak OXFIRAT 2007 elektronik ögretmenlıgı mezunuyum.
atama olmadı:(( malesef ama ucretli bılgısayar ogretmenlıgı ne devam edıyom. hoscakalın:))

2000 elektronik-gündüz girişliyim. Ama 2001 gündüzler de kesin tanır beni.

Tanıdığı çıkan arkadaşlar. Özel görüşmelerini pm atarak msn adreslerini vermek suretiyle yaparlarsa çok güzel olur. Ne biz sizin sohbetinize tanık olalım ne de mesaj kirliliği oluşsun.

Herkese mrb.

bende fırat üni tef elektr-bilg bölümü 2007 mezunuyum.1 yıl uzatmalı olarak mezun oldum.

Bu yıl bazı nedenlerden dolayı kpss sınavını kazanamdım önümüzdeki atmada veya önümüzdeki yıl bende inş öğretmenlik hayatına başlıcam...

en kısa zmanda görüşmke dileğiyle.sağlıcakla kalın.

slm bende 2006 tef elektronik öğretmenlii mezunuyum şu an hatayda bilgisayar öğretmeni olarak görev yapmaktayım

osm@ng' Alıntı:
2000 elektronik-gündüz girişliyim. Ama 2001 gündüzler de kesin tanır beni.

Tanıdığı çıkan arkadaşlar. Özel görüşmelerini pm atarak msn adreslerini vermek suretiyle yaparlarsa çok güzel olur. Ne biz sizin sohbetinize tanık olalım ne de mesaj kirliliği oluşsun.

ben seni tanıyorum flash osmansın yada dijit osman :)

Geri