fiorino-tavan bezi çökmesi

Kodla Büyü

alfa-turk

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
fiorino aldım. koltukları ve tavan biraz kirli. detaylı iç temizlik yaptırıcam. internetten araştırdım. tavanı yıkatan bazı kişiler tavan bezinin sarktığını yazmış. yıkamacı şimdiye kadar sadece opelde böyle bir durumla karşılaştığını söyledi. bu işlemi yaptıran varmı?

ben yaptırmadım ancak bizim arkadaş ceratosuna yaptırdı. hiçbir sıkıntı olmadı onda.

yıkayan kişi önemli, çok ıslak temizletmemek lazım.Benim eski golfde de ön kısımda olmuştu. Döşemeciye gösterdiğimde başladı hemen söylenmeye önüne gelen otokuaför açıyor tavanların canına okuyor diye.

Babam bizim poloda 5 litre dut pekmezi unutmuş aldıktan sonra. Yaz sıcağında araçta patlamış şişeler. Gri döşemeler ve tavan komple vişne çürüğü olmuştu 65 lira verip yıkattırdık kaliteli bir yerde hiç sorun çıkmadı, güvenilir bir yere götürürseniz sorun çıkmaz.

deftones' Alıntı:
Hocam aracı kaça aldınız ve özellikleri neler
araç 1.3 multijet combi emotion(modelin fullü). km=23.500. arkadaştan aldım. bildiğim bir araç herhengi bir kazası belası yok. orjinaline ek olarak yan basamaklar, arka tampon bariyeri ve bagaj havuzu var. 26.000 TL verdim. bu aracın hız sınırı bölünmüş yolda 110 km/saat.

Geri