FilleZilla da günlük kota limiti var mı...!

Kodla Büyü

arifa19

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bir saatten fazladır aktarım yapıyordum şimdi aktarım yapamıyorum... eksik aktarım yaptığım dosyaları da silmek istediğimde de disk quota exceeded hatası alıyorum... filezella programında günlük aktarım kotası var mı??? normal aktarım yaparken artık aktarılmayanlara ekliyor , aktarım yapmıyor..

Re: Ftp de kota limiti var mı...!

Fillezilla da aktarım kotası olmaz. FTP alanı dolmuştur bu sebeple aktarım gerçekleşmiyordur.

Re: Ftp de kota limiti var mı...!

hasari' Alıntı:
Fillezilla da aktarım kotası olmaz. FTP alanı dolmuştur bu sebeple aktarım gerçekleşmiyordur.

+1

1 saat aktarım yaptıysanız ftp alanınız tam doldu demek :)

hasari hocam ek olarak dosya eklemedim... uploads dosyasını sildim önceden yedeğini almıştım, onu tekrar yüklerken yarısında durdu... :-1:

Chmod değerini 777 yapmak için uploads klasörünü silip yeniden yüklemek istedim yükleyemedim :-1:

Site yedeği de ftp duruyormuydu. Meb sunucusunu mu kullanıyorsunuz. Filezilla kapatıp yeniden açın tekrar deneyin eğer olmaz ise bana özelden şifreleri gönder bir bakayım.

valla hasari hocam bu sefer 500 internal server error hatsı veriyor... şifreyi gönderiyim bi bakın lütfen...

Geri