Fikrinize ihtiyacım var

Kodla Büyü

fatihpc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bir tablet almak istiyorum ama Windows lu olacak haliyle seçenekler azalıyor.
REEDER A8İS – 8″ IPS INTEL ATOM Z3735E 3G TABLET PC

diye bir tablet buldum eklranı iyi. 3g li windows 10 a da güncellenecekmiş. Ama marka kafamda şüphe oluşturdu. Sizce almalımıyım. Ürünü inceleyip yorum yapar mısınız.
Fiyatı 499 GOLDda

http://www.reeder.com.tr/tablet-bilgisa ... -a8is.html

Alacağın tabletin ille de 3G li olması gerekiyor mu diye bir karar ver bence öncelikle. Sırf 3G li olması dolayısıyla fazladan verilen bir para var 3G li tabletlerde. Evinde zaten normal bir internet bağlantısı varsa onun üzerinden gireceksin aslında. Gittiğin iş yerlerinde, kafelerde, deniz kıyısı otellerde vs. zaten yine kendi kablosuz bağlantısı oluyor. Onunla bağlanırsın ve bu bağlantı sana yeter. Yok bu tabletle sürekli saha çalışması yapacağım, yayla-bucak gezeceğim diyorsan 3G li bir tablet alabilirsin bu durumda.

halk' Alıntı:
Alacağın tabletin ille de 3G li olması gerekiyor mu diye bir karar ver bence öncelikle. Sırf 3G li olması dolayısıyla fazladan verilen bir para var 3G li tabletlerde. Evinde zaten normal bir internet bağlantısı varsa onun üzerinden gireceksin aslında. Gittiğin iş yerlerinde, kafelerde, deniz kıyısı otellerde vs. zaten yine kendi kablosuz bağlantısı oluyor. Onunla bağlanırsın ve bu bağlantı sana yeter. Yok bu tabletle sürekli saha çalışması yapacağım, yayla-bucak gezeceğim diyorsan 3G li bir tablet alabilirsin bu durumda.

:+1: :+1:

Vestel aldım. 5-6 aydir kullanıyorum.
150 TL. İster düşsün kırılsın ister çizilsin işimi fazlasıyla görüyor.

Geri