Fidye virusü .ccc .vvv çözüldü

Kodla Büyü
çokk teşekkür ederim , başarılı bir anlatım da olmuş
naçizane sorum, tüm dosyaları tek tek işleyecek miyiz bu şekilde?

martinof' Alıntı:
çokk teşekkür ederim , başarılı bir anlatım da olmuş
naçizane sorum, tüm dosyaları tek tek işleyecek miyiz bu şekilde?
Hayır hocam son komut olarak c:/ yi komple kurtarın

Hocam öncelikle tebrikler. FF değerini çıkmazsa olmuyormu. benimkinde CF değeri çıktı. deidklerinizi harfiyen yaptım ama sonuç error.

cemo07' Alıntı:
Hocam öncelikle tebrikler. FF değerini çıkmazsa olmuyormu. benimkinde CF değeri çıktı. deidklerinizi harfiyen yaptım ama sonuç error.
Yafu ile kendiniz hesaplamak zorundasiniz

hocam günaydın, ben virüslü dosyaları alıp, pc ye format attım, duruyor hala dosyalar, bu yöntemle tek tek mi yapmak gerek,yoksa yukarda dediğiniz gibi c yi komple kurtarmak mı gerek?

martinof' Alıntı:
hocam günaydın, ben virüslü dosyaları alıp, pc ye format attım, duruyor hala dosyalar, bu yöntemle tek tek mi yapmak gerek,yoksa yukarda dediğiniz gibi c yi komple kurtarmak mı gerek?

vvv li dosyalarınız hangi dizindeyse orayı gösteirsiniz hepsini çözer siz yeterki herhangi birini çözebilin. son aşamada python teslacraaaack.py d:\yedekler\vvdosyalar gibi

hocam, no switch detected hatası aldım, yafu dan çalıştırırken

sonra da kırmızı bir yazıyla karşılaştım cmd de teslacrack master dizinindeyken

python teslacrack.py

pip install pycrypto

bu komutları D:\ TeslaCrack-master> buraya yazarken.

Az daha zorlasan yüksek lisans tezi olurmuş, inşallah lazım olmaz, teşekkürler :) :+1:

Adem hocam az önce oğlumla kızıma ait tüm dosyaları geri aldım. Bizi hiç tanımadan bu kadar ayrıntılı anlatıp bu derdimizden kurtardığınız için (2 hafta boyunca şifrelenmiş dosyalarıma cok uzulmuşdum bayaaa yani) Allah sizden Razı olsun sizide bir sıkıntınızdan kurtarsın.

bigpine' Alıntı:
Adem hocam az önce oğlumla kızıma ait tüm dosyaları geri aldım. Bizi hiç tanımadan bu kadar ayrıntılı anlatıp bu derdimizden kurtardığınız için (2 hafta boyunca şifrelenmiş dosyalarıma cok uzulmuşdum bayaaa yani) Allah sizden Razı olsun sizide bir sıkıntınızdan kurtarsın.
aminnn... cümlemizi inş :)

Kim bir müslümandan bir sıkıntıyı giderirse, Allah Teâlâ o kimsenin kıyamet günündeki sıkıntılarından birini giderir.

merhabalar hocam
bende factordb.com ff cıkmadı

yafu da tune yafuya bastığımda

" program, VCOMP100.DLL bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. bu sorunu çözmek için programı yeniden yükleyin" hatasını alıyorum. ne yapabilirim

VCOMP100.DLL dosyasını yükledim şimdide tune yafu dediğimde cmd ekranı birşeyler yapıyor ama hic durmuyor bu normal mi. videoda hemen ekran kendiliğinden kayboluyor sanırım.

Video kesildi tabii. Tune 3 5 dk faktoring birkaç saat yada bir kaç gün sürüyor

Geri