FİAT SİENA 2.ELİ NASIL?

Kodla Büyü

bekirpasa

Site Gezgini
Selam arkadaşlar Fiat Siena arabaların 2. el piyasası nasıl ?

Satması zor oluyor mu bilen biri varsa cevaplarsa sevinirim.Bir araba önerdiler bana 2001 model Siena 1.2 EL modeli. 12000 lira istiyormuş adam.Temiz bir araba olduğunu söyledi arkadaşlar. 1.2 motor olması beni düşündürüyor LPG de varmış arabada. Nu arabayı alsam geri satması zor olur mu. Ben de acemiyim arabaya fazla para harcamak istemiyorum.

hocam binmek için alınır satmak için alınmaz yakıtı az fazladır
bunun yerine hundai yumurta kasadan sonraki acent kasayı tavsiye edrim hemen satarsın yakıtıda azdır

satması zor diye birşey yok hocam. piyasa fiyatını isterseniz gidebilecek bir araba. dediğiniz arabanın aynısı babamda vardı. 5 aya yakın bende kaldı. bu kadar az yakan bir araba çok zor bulunur. tek sıkıntısı motor arızası vermiş olmasıydı. sebebi 1.2 motora çok yüklenmeye gelmiyor. 90 ı geçmezsen bu araba müthiş ekonomik. 90 dan sonra motor zorlanmaya başlıyor ve arıza ihtimali artıyor. üst kapak arızasından az çekmedim.

bekirpasa' Alıntı:
Selam arkadaşlar Fiat Siena arabaların 2. el piyasası nasıl ?

Satması zor oluyor mu bilen biri varsa cevaplarsa sevinirim.Bir araba önerdiler bana 2001 model Siena 1.2 EL modeli. 12000 lira istiyormuş adam.Temiz bir araba olduğunu söyledi arkadaşlar. 1.2 motor olması beni düşündürüyor LPG de varmış arabada. Nu arabayı alsam geri satması zor olur mu. Ben de acemiyim arabaya fazla para harcamak istemiyorum.
ben gecen sene sattım sienamı 1.2 S modeliydi, El si olmaması lazım 1.2 lerin. Ben aracımdan memnundum aslında ama yaslandıgı için satmıstım (2000 modeldi, LPG liydi)ben 10,50 ye satmıstım, fikir vermesi açısından soyluyorum, ayrıca aracımı ilanı koydugum gün sattım ama 12 bin fazla geldi bana, tabi kmsi tüpü v.s ne durumda onlarda önemli?

Bende vardı 8 bine zor sattım. Konfor ve güvenlik sıfır. Cin malı arabalar daha iyidir kesinlikle.

teşekkürler arkadaşlar almıyorum vazgeçtim acil araba ihtiyacım olduğu için kararsız kaldım

Geri