Fenerim Sıra Sende. Teşekkürler Galatasaray ve Fenerbahçe

Kodla Büyü

sezginozturk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Dün Akşam Galatasarayım başardı ve ne kadar mutlu oldum anlatamam. Teşekkürler Galatasaray . Şimdi sıra Fenerimde bu akşamda tüm coşkumla Fenerbahçeyi destekliyorum. Sonuç lehimize olsa çok daha mutlu olurum ama aleyhimize olsa bile şimdikten teşekkürler Fenerbahçe.
Not: Kendi ligime baktığımda bu iki takımı zerre kadar sevmem. Ne oyunlar dönderiyorlar kim bilir. Ama bunlar bizim takımımız. Bizi temsil ediyorlar. Sevinmemek, grurlanmamak elde değil.

yine başladı polemikler. arkadaşlar boşverin şu konuyu ya. kaç tane başlık açıldı hep sonsuz döngü.

aslında konu sadece türklükle de alakalı değil, ben bir beşiktaşlı olarak kalbim galatasaray için hop oturup hop kalktı. aynı şey bu gün fener içinde olacak biliyorum. 11 kişinin kazanacağı milyon dolarlar belki benim cebime girmeyecek ama sanırım türk futbolu için epey faydalı olacaktır. kazanılan paralar boşa harcanmayıp, pahalı ama işe yaramayan transferlerle çarçur edilmeyip, kulüplerin geleceği için harcanabilinirse sanırım bu işten daha çok evladımız ekmek yiyebilecek. ülkesinde herhangibir spor dalındaki başarılar elbette o ülke insanının geleceğine direk olarak katkı sağlayacaktır. basketboldaki takımsal başarılarımız sayesinde bir çok evladımız nba de top koşturuyor. keşke sporun her alanın da bu olsa. 80 milyonluk bir ülkeden her spor alanında yetenekler çıkabileceğini öngörmek güç olmasa gerek. insanların hayranlıkla seyretttiği messi'ler gelecekte neden mehmetler olmasın.
hayatım boyunca spor alanındaki her başarımızda bunu hissettim. gelecek nesiller için bu başarı ne getirir dedim. işe sadece futbol fanatikliği ile bakarsanız bir gün mutlu bir gün mutsuz olursunuz. birilerine küfreder birilerinden küfür yersiniz. gönlüm her zaman beşiktaşın yenmesinden yanadır ama yenilince kendi takımım haricinde hiç kimseye de kızmam. yada 10 sene önce olan bir maçı hatırlatıp, bizde sizi yenmiştik gibi çocukça bir laf söylemem.

türk futbolunu şikeyle dünyaya tanıtan fenerbahçe değilmi? sevmiyorum kardeşim fenerbahçeyi

fatal' Alıntı:
fenerden gelecek ülke puanı panathinaikostan gelsin
Böyle bir düşüncen var bunu burada paylaşmana ve insanların senin aklından ve kişiliğinden şüphe duymasına ne gerek var.

fatal yazdı:
fenerden gelecek ülke puanı panathinaikostan gelsin

Böyle bir düşüncen var bunu burada paylaşmana ve insanların senin aklından ve kişiliğinden şüphe duymasına ne gerek var.
bu forumda spor forumu değil

Ne Fenerbahçe ne beşiktaş ne galatasaray maçlarını izlerim. Ama dün akşam açtım tvyi maçı izledim ve galibiyete çok ta sevindim. Yarın akşamda izleyecem. O sahada dalgalanan bayrağımızı görmek bile bizim için yeterli bir sebep bence. Avrupa maçlarında ligi unutalım Türkiye yi destekleyelim.

fatal kardeşime katılmamakla birlikte, düşüncesine saygı duyulmasını istiyorum. azizin hafta sonu neler yaptığı belli, ama bu maç uluslararası maç o yüzden umarım fener kazanır.

Geri