Faz2 windows 10 için deep freeze kurdum :( Sizin...

Kodla Büyü

teacherafo

Aktif Üye
Sizin...
Yanlış anlaşılmasın sizin de başınıza gelebilir demek istiyorum:)
Faz2 Akıllı tahtaya tüm programları win10u ATAK falan kurdum deep freeze kurayım da imaj alayım derken hata yaptım. eski deep freeze vardı onunla windows 10 a kuramadım. yenisini indirdim
Deep.Freeze.Enterprise.8.30.220 kurdum program içinden workstation oluşturdum ve kurdum lakin şifreyi hatılamıyorum
Bu forumdaki tüm Deep Freeze kırma programlarını denedim nafile.
deep freeze 8.30 un nasıl kırıldığını bilen varsa Allah Rızası için buraya yazsın veya özelden atsın.

guvenlik-araclari-deepfreez-guvenlik-karti-filitre-f104/deep-freeze-sifresini-unutanlar-veya-kaldirmak-isteyenler-t42280.html
adresinde anlatılan yöntemi sizin enterprise programınız içerisinden deneyin.
Ben enterprise ile oluşturduğum workstation kurulumlarının adına belirlediğim parolayı da ekliyorum. Hatta oluşturulma tarihini ve parolayı tersten yazarak ekliyorum. Örneğin parolam 147963 ise 369741 olarak ismine ekliyorum, tarihi de ekleyince dikkat çekmiyor. Kurulum dosyasını da her zaman windows klasörüne kopyalarım. Böylece olası bir sıkıntıda hem kurulum dosyası hem de şifrem elimde olmuş olur.

Teşekkürler yakuphan, :+1:
Bunu görmemiştim. bir denemeye değer.
inşallah iş görür.
Allah razı olsun.

Bu dediklerinizi yaptım şimdi OTP ile bir şifre oluşturdum token ile ama bu şifreyi kabul etmiyor.
Görev yöneticisi devre dışı bırakılmış.
GP edit.msc den bakıyorum oradan açıyorum ama yine bana mısın demiyor.
var mı acaba başka bir yolu

Geri