FAZ2 RECOVERY YAPMA TUŞU HANGİSİ

Kodla Büyü

aak

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar şu ana kadar hep Faz1 kullandım. ancak Faz2 olan bir okuldan yardım istediler. Ben onlara tarif edeceğim müdür sıfırlayacak. Yani USB den imaj atamaz. Faz1 de F7 veya F8 e basınca recovery seçeneği geliyordu sistem içerisinden sıfırlıyorduk. Faz2 de hangi tuşla yapılır acaba.

Son düzenleme:
Servis çağırsın. Ya da Faz 2 kurulu bir okulda çalışan, BTR öğretmeni arkadaşa rica etsin.

hocam arama bölümüne kurtarma yazın. gelen ekrandan gelişmiş kurtarmaya geçip yönergeleri takip edin. Öyle özel bir tuş yok.

Gelişmiş vs diye bir bölüm yok mu?
Ben hiçbir akıllı tahtaya flashdiskle format atmak zorunda kalmadım sürekli size dediğim yöntemi kullanıyorum tahtalar ilk günkü gibi oluyor.

Gelişmiş vs diye bir bölüm yok mu?
Ben hiçbir akıllı tahtaya flashdiskle format atmak zorunda kalmadım sürekli size dediğim yöntemi kullanıyorum tahtalar ilk günkü gibi oluyor.
Bana ekran görüntülerini atıyor bakıyorum güvenli moddan başka bir seçenek göremedim hocam

@aak hocam, benim hazırladığım imajda windows kurtama seçenekleriyle tahta yenilenebiliyor.

Şu şekilde başlat tuşu->ayarlar->güncelleştirme ve güvenlik->kurtarma->şimdi yeniden başlat->sorun gider->Imajla Yenile

Bu normal windows sıfırlamadan farklı, tüm ayarlar ve programlar en başa dönüyor.

@aak hocam, benim hazırladığım imajda windows kurtama seçenekleriyle tahta yenilenebiliyor.

Şu şekilde başlat tuşu->ayarlar->güncelleştirme ve güvenlik->kurtarma->şimdi yeniden başlat->sorun gider->Imajla Yenile

Bu normal windows sıfırlamadan farklı, tüm ayarlar ve programlar en başa dönüyor.

Hocam işlemi okulun müdürü yapıyor bootable usb oluşturma ve imaj atma gibi işlemleri yapabileceklerini sanmıyorum.

Geri