FAZ2 Windows 8.1 MK-V6

Kodla Büyü
Planladığım gibi olursa yarın yeni bir imaj daha yayınlamış olacağım.
Bu imajda şu ana kadar yayınlanan hiçbir imajda olmayan harika bir özellik var.
Bekleyin ve Görün :)
Ekte Masaüstü ve Menü Resmi Mevcut
mk-v4-2.jpg

Hocam bende yarın sizin imajı deneyecektim . Yenisini bekleyeyim .
Ofis 2016 deneme sürümümü yuklediniz.
Antropi ve starboart birlikte mi yuklediniz Faz2 için antropi olması yeterli bence.

Hocam bende yarın sizin imajı deneyecektim . Yenisini bekleyeyim .
Ofis 2016 deneme sürümümü yuklediniz.
Her türlü ihtimale karşı hazırlık var :)
  1. LibreOffice 5.4.
  2. Microsoft Office Professional Plus 2010 (Lisanslama Yapılmadı. İsteyen Lisanslar Kullanır İsteyen Kaldırır. Alternatifleri Yüklü Durumda. )
  3. Microsoft Excel Viewer (Microsoft Office Professional Plus 2010 Kaldırılması Dumunda Excel Dosyalarını Sorunsuz Görüntülemek İçin Kullanılır.)
  4. Microsoft PowerPoint Viewer (Microsoft Office Professional Plus 2010 Kaldırılması Dumunda PowerPoint Dosyalarını Sorunsuz Görüntülemek İçin Kullanılır.)
  5. Microsoft Word Mobil (Microsoft Office Professional Plus 2010 Kaldırılması Dumunda Word Dosyalarını Sorunsuz Görüntülemek İçin Kullanılır.)

geldi sifre hocam.bir tahtaya kurdum.simdi baska bir tahtaya kuruyorum.kurduktan sonra sadece time freeze i aktif ettim.başka birsey yapmadim hersey kuruluydu.yapmam gereken birsey var mi baska.tekrardan eline saglik hocam çok güzel duruyor kullandikca tekrardan dönüş yaparîm

Her türlü ihtimale karşı hazırlık var :)
  1. LibreOffice 5.4.
  2. Microsoft Office Professional Plus 2010 (Lisanslama Yapılmadı. İsteyen Lisanslar Kullanır İsteyen Kaldırır. Alternatifleri Yüklü Durumda. )
  3. Microsoft Excel Viewer (Microsoft Office Professional Plus 2010 Kaldırılması Dumunda Excel Dosyalarını Sorunsuz Görüntülemek İçin Kullanılır.)
  4. Microsoft PowerPoint Viewer (Microsoft Office Professional Plus 2010 Kaldırılması Dumunda PowerPoint Dosyalarını Sorunsuz Görüntülemek İçin Kullanılır.)
  5. Microsoft Word Mobil (Microsoft Office Professional Plus 2010 Kaldırılması Dumunda Word Dosyalarını Sorunsuz Görüntülemek İçin Kullanılır.)
Hocam DyNed kurulumu yapıldıktan sonra, kullanabilmek için içindeki ilk 3 bölümünün güncelleme yapılarak yüklenmesi gerekiyor. DyNed programını tam güncel olarak ekleyebilir misiniz?

Hocam largefat32 dosya sistemi yok fat32 seçtim sıkıntı olur mu?(Not :Daha kurmadım.Sıkıntı olursa kurmayayım.)

Hocam largefat32 dosya sistemi yok fat32 seçtim sıkıntı olur mu?(Not :Daha kurmadım.Sıkıntı olursa kurmayayım.)
Fat32 ve DD yansıma ile sorun olmaz. Cevap için biraz geç oldu. ben genelde WinSetupFromUSB kullanıyorum, birden fazla iso dosyası yükleme imkanı verdiği için daha kullanışlı.

hocam iki tane sorumlu tahtam vardı donma problemi olan ikisine daha önce windows 10 yüklemiştim.öğrenciler ara sıra yine donuyor hocam dediler.servis çağırdım donanımsal bir sıkıntı yok dedi.win 8 yükle dedi ve sizin imaji yükledim ara sıra yine donmalar oluyormuş.başka bir imaj deneyeyim mi yoksa sizin imajda sıkıntı yoksa servisle artık kavga edecem.

hocam iki tane sorumlu tahtam vardı donma problemi olan ikisine daha önce windows 10 yüklemiştim.öğrenciler ara sıra yine donuyor hocam dediler.servis çağırdım donanımsal bir sıkıntı yok dedi.win 8 yükle dedi ve sizin imaji yükledim ara sıra yine donmalar oluyormuş.başka bir imaj deneyeyim mi yoksa sizin imajda sıkıntı yoksa servisle artık kavga edecem.
Hocam imajda muhakkak eksiklikler olabilir ama aynı imaj bir iki tahtada donma yaparken diğerlerinde yapmıyorsa donma olan makineyi incemek gerekir.

Sayın hocam merhaba. Öncelikle emeğinize sağlık. Çok emek harcadığınız belli oluyor.

52 adet faz2 akıllı tahtamız var. Kendi geliştirdiğimiz PC-ANAHTAR yazılımı sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz. Sizin imajınızı denemek için indirdim. Kurulumu henüz yapmadım.

Yönetici şifrelerini değiştirdiğinizi söylemişsiniz. Biz de değiştirmek istemiştik en başta. Fakat kuruluma müdahale etmememiz, hiç bir şifreyi değiştirmememiz tembihlendi. Siz bu konu ile ilgili bilgi sahibi misiniz?

Hatta aynı şifre mevzusu wi-fi içinde söylendi. Şifreleri değiştirmekte serbest miyiz?

@kurtulus Hocam
Şifre meselesini bizede söylemişlerdi ama artık o şifreleri internette okuma yazma bilen herkes bulabilir durumda. Formatörler olarak bize verilen görev Etkileşimli tahtaların sorunsuz ve güncel olarak çalışmasını sağlamak. Burdaki sorunsuz kısmını sağlamak için o şifreleri değiştirmek artık şart oldu.
Wifi şifresine gelince istesekte değiştirme şansımız yok diye biliyorum.
Şifrelerin sabit kalması için resmi güncel imaj yayınlamalı Bakanlık. Şu an hiçbir resmi imaj olmadığına göre tahtaların verimli kullanılması için donanıma dokunmadan sistemsel olarak hertürlü değişikliği yapabiliriz diye düşünüyorum.

Sistem tamamen elden geçirildi.
15.01.2018 tarihine kadar olan tüm güncellemeler dahil edildi.
Tek imaj içine tam format ve sadece c format seçenekleri eklendi

Teşekkürler hocam win10 dan sonra bunuda indireyim ben ordu ile ilgili açıklama yazan öğretmendim hocam şifreyi özelden atabilirmisiniz

Geri