FAZ1 WİNDOWS 10 ACRONİS İMAJI PAYLAŞIYORUM

Kodla Büyü
trilaylayloom' Alıntı:
Bir kez etkinleştirme yapmak yeterli oluyor mu tahtalarda? İmaj atılmış tahtaya yeniden imaj attığımızda geniue.html yi yeniden yapıştırmamız gerekecek mi?

Evet hocam bir kez etkinleştirmek yeterli. Sonrasında doğrudan imaj atıp geçiceksiniz.

nuro86' Alıntı:
Hocam win 10 kurduk her şey güzel fakat win 7 deki touchScreen Control Panel Win 10 da çalışmıyor bize win 10 da çalışan bir kalibrasyon programı lazım çünkü faz 1 dokunmatik problemleri çok oluyor ve öğretmenler bu konuda sıkıntı yaşıyorlar

Kalibrasyon uygulaması yok evet ama ben şu ana kadar hiç kalibrasyon problemi yaşamadım. Adeta büyük bir tablet gibi etkili çalışıyor. Siz denediniz ve olumsuz sonuç mu aldınız hocam?

şuanda sadece bilgisayar sınıfndaki ET ye win 10 kurdum hocam.ET larımızın genelinde bezen kaymalar oluyor dokunmatikte ve ilk yaptığımız ekranı kalibre etmek.az buçuk iş görüyor.Birde şu yönü var bazı ET dokunmatik bir bölüm çalışıyor bir bölüm çalışmıyor servis çağırmak zorunda kalıyoruz kalibrasyon programı çalışmazsa servis problem çıkartabilir.

Bugün servisle konuştum, servis tutturmuş kalibrasyon programı masaüstünde olsun diye. w10'a geçerseniz Milli Eğitim ile sıkıntı çıkabilir dedi, ben de yasal olduğunu söyledim. Kendileri her seferinde bir şey yaparken başka bir şeyi bozuyorlar değişik bir işletim sistemi ile karşılaşmak istemiyorlar.

trilaylayloom' Alıntı:
Bugün servisle konuştum, servis tutturmuş kalibrasyon programı masaüstünde olsun diye. w10'a geçerseniz Milli Eğitim ile sıkıntı çıkabilir dedi, ben de yasal olduğunu söyledim. Kendileri her seferinde bir şey yaparken başka bir şeyi bozuyorlar değişik bir işletim sistemi ile karşılaşmak istemiyorlar.
benzer birşeyi servis bana söyledi. windows update üzerinden güncelleme gelmiş win10 olmuş noolucak dedim :D kaldı öyle. kalibrasyon programı var ama driver değiştiği için dokunmatik donanım bulunamadı diyor. denetim masasında tablet pc ayarlarında kalibrasyon aracı var.

Hocam bu TouchScreen Control Panel i win 10 da nasıl çalıştırırız bize yardım edin kalibrasyon programı aramaktan deli oldum.bunun bir çözümü yokmu :?

Touchscreen çalışmıyor win 10 da daha önce denedim ben.Çözüm aradım bulamadım.O yüzden win 10 imajı yüklemek mantıklı gelmiyor bana.

hocam merhaba ben akıllı telefon kullanmıyorum da giriş için okulumdan şifre istediğimde verilmedi bilgilen dire bilir misiniz beni

Geri